Badania marketingowe – jaki cel?

Od 1998 łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w zespół splatających się usług i zalet. Świadczymy usługi dla największych przedsiębiorstw, realizując kompleksowe badania jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca realizujemy tysiące analiz Tajemniczy Klient, badania norm obsługi, badania kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich silne i słabe strony oraz szanse i ryzyka pod kątem możliwości bezpośrednich rywali.

Jak właściwie przekonać innych do własnego zdania

Dziś, jeżeli tylko podejmiemy się obserwacji, to zauważymy, że wszystko jest produktem, rzeczą, którą można sprzedać trzeba tylko wiedzieć jak. W dzisiejszych czasach bardzo ważne w życiu Polaków stały się wszelkiego rodzaju metody samorozwoju. Ludzie, którzy nas nie znają mówią nam, co robić i jak robić, żeby umieć się zmotywować, żeby działać we właściwym kierunku.

Czemu nauczyciel musi się uczyć przez całe życie

Mało kto, że tysiące pedagogów poza pracą decyduje się na szkolenia nauczycieli, by się rozwijać. Wielu ludzi zazdrości pracy pedagogom. W końcu nic w tym trudnego Muszą jedynie przekazywać informacje o danych częściach programu i wypisywać szkolne dzienniki i świadectwa. Czasami przygotować klasówkę. Nauczyciel jest w pracy przecież tylko kilkanaście godzin w tygodniu, ponadto dostaje całe dwa miesiące wolnego – tylko zazdrościć. To bardzo mylne myślenie.