Aktualne stawki zus znajdziemy na stronie ministerstwa

Nie ma znaczenia czy idzie o jakieś zawodowe kwestie, czy być może osobiste, na dużo pytań znajdziemy odpowiedzi w sieci. To tam publikowane okazują się być nowe uzgodnienia, a co się z tym wiąże, przeglądając odpowiednie strony, możemy stać się pewni, że nic ważnego nie zostanie przez nas przeoczone.

Continue reading “Aktualne stawki zus znajdziemy na stronie ministerstwa” »

Etapy rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych drogą internetową- szybko i wygodnie

Jeśli trafili Państwo na naszą stronę internetową, to znaczy, że jesteście już wyczerpani manualnym wypełnianiem oświadczenia podatkowego, a oczekiwanie w długich kolejkach na poczcie bądź w urzędzie skarbowym to nie dla Was.

Continue reading “Etapy rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych drogą internetową- szybko i wygodnie” »

Rachunkowość świadczeń pracowniczych – na czym polega i co się z nią wiąże, czyli kilka istotnych wiadomości

Każdy z nas słyszał kiedyś słowo rachunkowość, ale nie wszyscy wiedzą, co dokładnie oznacza. Wydaje się to niełatwe i pokrętne, jednak wcale taka nie jest. Można pokazać to na przypadku rachunkowości świadczeń pracowniczych.

Continue reading “Rachunkowość świadczeń pracowniczych – na czym polega i co się z nią wiąże, czyli kilka istotnych wiadomości” »

Jak błyskawicznie oraz bezproblemowo rozliczyć PIT przez Sieć?

Rozliczenia online cieszą się dzisiaj coraz większym zainteresowaniem i niemałą popularnością, aczkolwiek niemało podatników wciąż nie korzysta z tej postaci rozliczeniowej. Nierzadko posiadają oni pewne obawy połączone z rozliczeniami PIT, jednak prawdą jest to, że rozliczenia online są łatwe, prędkie i bezpieczne. Nawet jeżeli przystępujemy do takiego rozliczenia początkowy raz, zdołamy mieć pewność, iż poradzimy sobie bez większych kłopotów.

Continue reading “Jak błyskawicznie oraz bezproblemowo rozliczyć PIT przez Sieć?” »