Jak można finansować kreatywność?

Wielu finansistów od dawna zastanawia się nad tym, jak postępować, aby osiągać najlepsze efekty w tej dziedzinie. Specjaliści co do jednego nie mają wątpliwości oraz mówią zgodnym głosem – przemyślane działanie czy we właściwy sposób prowadzone finansowanie społecznościowe ma niemało mocnych stron i przyda się każdemu przedsiębiorcy. Crowdfunding zyskuje ciągle na znaczeniu, także jeśli chodzi o Polskę. Zysk zostanie spostrzeżony już niedługo!

PRINCE2 czyli projekty w sterowanym środowisku

PRINCE2 – niejedna osoba poruszająca się w środowisku biznesowo-ekonomicznym spotkała się z tą nazwą. Niestety nie każdy wie czym tak właściwie jest PRINCE2? Z jakiego powodu dobrze jest zrobić szkolenie PRINCE2? Jeżeli chcieli byście Państwo poznać odpowiedzi na to oraz inne odnoszące się do tego zagadnienia pytania zapraszam do przeczytania zamieszczonego niżej artykułu.

Co obecnie możemy wyszukać w internecie? Popularne narzędzia oferowane online.

Internet to źródło wiedzy i rozrywki, ale także niezliczona ilość przydatnych narzędzi. Które z nich są warte uwagi? Poniżej dwie propozycje. Media społecznościowe znane za granicą już od wielu lat, sukcesywnie znajdują uznanie rodaków. Najczęściej używane to Facebook, Instagram czy Twitter, ale ostatnimi czasy coraz większą popularność ma również Pinterest po polsku. Pinterest to narzędzie graficzne, które można wykorzystać do wyszukiwania pomysłów na wszystkie swoje projekty i zainteresowania, a w skrócie rzecz ujmując jest to po prostu źródło inspiracji.