Programy lojalnościowe – jak pozyskać i zatrzymać przy sobie klienta?

W latach opartych o sprzedaż i przy bardzo dużej konkurencji bój o klienta bywa bardzo zacięty. reklamy w prasie oraz telewizji, ulotki, banery i wymyślne szyldy mogą nie być wystarczające do utrzymania przy sobie kontrahenta, producenci muszą pokazać się z całkiem innej strony. Tym czymś, co wypromuje nas spośród konkurentów może być program lojalnościowy.

Continue reading “Programy lojalnościowe – jak pozyskać i zatrzymać przy sobie klienta?” »

Jak usprawnić działanie różnorakich obszarów w nasyzm przedsiębiorstwie? Dobrą rzeczą jest system CRM

Czy wiesz coś o systemach CRM? Czym one są i dlaczego ich stosowanie pozytywnie oddziałowuje na statystyki handlowe firmy? CRM, to w skrócie Consumer Relationship Management, co znaczy Zarządzanie Relacjami z Klientami, to system wspomagający związki z klientami w ważnych obszarach – operacyjnym i analitycznym.

Continue reading “Jak usprawnić działanie różnorakich obszarów w nasyzm przedsiębiorstwie? Dobrą rzeczą jest system CRM” »

PR to najważniejsza rzecz

Już z górą pięćdziesiąt lat temu marketing stał się osobną dziedziną uniwersytecką, analizowaną przez tysiące naukowców. Wtedy też w firmach pojawiły się komórki odpowiedzialne za kreowanie wizerunku firmy oraz zespoły reklamowe. W obecnych czasach fachowców od public relations opłacają przedsięwzięcia prywatne, państwowe oraz organy rządzące, takie jak na przykład ministerstwa.

Continue reading “PR to najważniejsza rzecz” »

Bezgraniczne rozwiązania w zasięgu ręki

W firmach na rynku w naszym kraju niezwykle znaczącą rolę odgrywają badania marketingowe. Dzięki ich złożonością i złożoności można bez trudu ulepszyć oraz usprawnić jakość produktów i usług, zależnie od branży i możliwości. Ofert do wyboru jest sporo, a doświadczenie naszych specjalistów jest imponujące. Wskazane na systematycznie usprawniać funkcjonowanie przedsiębiorstwa na rynku, by wybierać sprawdzone rozwiązania. Takie badania mogą niezwykle pomóc w odnalezieniu odpowiedniej drogi promocji.

Continue reading “Bezgraniczne rozwiązania w zasięgu ręki” »