Obraz na płótnie lub ksero – czynności, które można prosto i szybko wykonać dzięki postępowi technologicznemu

Postęp techniczny pozwala w dzisiejszych czasach na szybkie robienie prac, które kiedyś zajmowały o wiele więcej czasu. Jest to bardzo ważne zwłaszcza, jeśli żyjemy aktualnie w czasach, których czas odgrywa bardzo znaczącą rolę. Dlatego każdy stara się jak może zaoszczędzić go na wielu prostych pracach.

Załoga to najważniejsze dobro zakładu w 21 wieku

Jeszcze całkiem niedawno panowało przekonanie, że podwładni mają przychodzić do pracy, angażować się zupełnie w wykonywanie swoich obowiązków, gdyż w końcu za to dostają wynagrodzenie, a następnie przedsiębiorstwo powinna radować się jak najlepszą opinią za jakość proponowanych usług. Na szczęście coraz więcej dyrektorów wydaje sobie sprawę z tego, że najistotniejszym lutetem jaki ma firma, nie jest wytwarzany materiał, ale ludzie, którzy go tworzą.

Kursy motywacyjne dla pracowników sprawią, iż wdrażanie systemu zarządzania jakością będzie łatwiejsze

Prowadzisz duże i nowoczesne przedsiębiorstwo? Musisz jak najszybciej zdobyć informację jakie są nowości na temat zarządzania jakością, bowiem tylko wtedy Twoja firma będzie się należycie rozwijać. Już dzisiaj musisz zastanowić się co zrobić, żeby podwyższyć kwalifikacje swoich podwładnych, a także jakość produkowanych produktów.

W jaki sposób wygląda kompetentne kształcenie Lean Management i do kogo jest ono adresowane?

System lean management jest obecnie jedną z bardziej znanych koncepcji przewodzenia przedsiębiorstwem. Dzięki wdrożeniu tego systemu możliwe jest dostarczanie Konsumentom wymaganych przez nich rozmaitych wartości o wysokiej jakości przy równoczesnym zminimalizowaniu kosztów produkcji oraz śladowej ilości zasobów. Lean management definiowane jest także jako lean manufacturing, lean 6 sigma czy też lean production.