Praktycznie każda praca mogłaby być interesująca, tylko musimy być do niej pozytywnie nastawieni

Poszukiwanie pracy w obecnych czasach jest niejednokrotnie dużym wyzwaniem. Nierzadko musimy się wykazać dużymi umiejętnościami i prawdziwą kompetencją, żeby dostać naprawdę intratną posadę. Co robić, jeśli ciągle nie możemy znaleźć takiej pracy jaką byśmy chcieli? Rzecz jasna, jeżeli marzy nam się satysfakcjonująca praca, w tym czy w innym mieście, nie zawsze możemy liczyć na to, że dostaniemy ją od razu.

Śmiej się, słuchaj ludzi i wykonuj swoje obowiązki, czyli w jaki sposób być lubianym oraz często odwiedzanym psychoterapeutą

Gdy młody mężczyzna kończy technikum musi zadecydować o własnej przyszłości zawodowej. A taka istotna decyzja nie zawsze jest właściwie przemyślana: czasami jest to zwykły zbieg okoliczności, a niekiedy nacisk ze strony rodziców. Tymczasem w życiu powinno się robić to, co się naprawdę lubi. W wiążącym wyborze może pomóc test wykonany przez psychologa. A niektórym młodym mężczyznom taki test psychologiczny podpowie, aby w niedalekiej przyszłości zostali psychoterapeutami.