Kiedy Twój samochód odmawia posłuszeństwa

Jeżeli jesteś szczęśliwym użytkownikiem samochodu marki Volkswagen, rzadko, ale jednak dopada Cię to pytanie. Zamontować części używane, czy nowe? Temat spędza nam sen z powiek zwłaszcza gdy nie interesujemy się motoryzacją – zwyczajnie, nie jesteśmy znawcami w tej kwestii, a samochód traktujemy jedynie jako narzędzie do przemieszczania się.

Continue reading “Kiedy Twój samochód odmawia posłuszeństwa” »

Renowacja i regeneracja tylnej belki w wozach rozmaitych marek

Masa firm proponuje dziś biegłą naprawdę i regenerację tylnej belki w samochodach rozmaitych marek. Reperacja tylnej belki nie jest kłopotliwa, jeżeli tylko wykonuje ją osoba biegła, z stosownym doświadczeniem. Tylna belka powinna być naprawiana tylko przy użyciu profesjonalnych materiałów i części, w związku z tym powinno się sprawdzić czy konkretna firma wykonująca takie naprawy, posługuje się oryginalnymi częściami.

Continue reading “Renowacja i regeneracja tylnej belki w wozach rozmaitych marek” »

Co powinieneś wiedzieć w temacie stalowych profilach?

W ostatnim czasie niezwykle popularne stały się budowle z płyt kartonowo gipsowych. Jest to tania i łatwa metoda budowania ścian działowych czy obniżania stropu. Tego rodzaju tworzywa można niskim kosztem formować w dowolny sposób, bez wykorzystania wyspecjalizowanych przyrządów, przycinając je do potrzebnych wymiarów i kształtów.

Continue reading “Co powinieneś wiedzieć w temacie stalowych profilach?” »