Jak długopis zmienił świat

przez | 24 marca 2022
kalkulator

Źródło: www.morguefile.com

Mimo tego, że pismo wynaleziono już bardzo dawno temu, liczą sobie nieco ponad siedemdziesiąt pięć lat. Posługujemy się nimi dzięki węgierskim projektantom. Długopisy na samym początku nie były przedmiotami, które przemieniły pisanie. Przełom nastąpił dopiero w chwili, gdy wdrożono je do amerykańskiej armii. Używali nich w szczególności piloci, którzy mogli dzięki nim zapisywać informacje dotyczące wahania ciśnienia atmosferycznego.

Konstrukcja długopisów nie zalicza się do nazbyt złożonych. Składają się one z obudowy jak również rurki, która uzupełniona jest gęstym barwnikiem. W specjalnej obsadce zawarta jest także kulka, która w czasie pisania obraca się, przez co barwnik ląduje na kartce papieru.

Bardzo często możemy spotkać długopisy logopen z nadrukiem, które mają wiele zalet. Z reguły na nich pojawiają się loga znanych przedsiębiorstw, stąd też bierze się ich nazwa. Popularność takich długopisów jest bardzo łatwa do wyjaśnienia. Są one znakomitym narzędziem marketingowym.

Flamastry STABILO Cappi

Autor: STABILO
Źródło: STABILO

Przy tym trzeba jeszcze wiedzieć o tym, że nałożenie nadruku wcale wiele nie kosztuje. Tak, więc dodawanie go na długopisy jest zdecydowanie bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Długopisy z nadrukiem w bardzo wielu przypadkach są najefektywniejszą formą promocji każdego przedsiębiorstwa. Są one bardzo praktyczne, gdyż przydadzą się naszemu klientowi w prozaicznych sytuacjach. W przeciwieństwie do ulotek czy innych folderów reklamowych, nie są natychmiast wyrzucane do śmieci, jak to często bywa z broszurami reklamowymi.

Jeśli szukasz najkorzystniejszej aktualnie oferty w sieci, spójrz na ofertę (https://tborkowski.pl/galeria-nagrobki-tradycyjne/) a na pewno tu ją szybko zauważysz i chętnie ją wybierzesz.

To bardzo dyskretna postać promocji, która się nie narzuca. Tak właśnie najkorzystniej kreować swój pozytywny wizerunek w świadomości partnerów biznesowych.

Długopisy reklamowe można ulokować w tym samym rzędzie z takimi gadżetami jak kubki, parasolki promocyjne jak również i t-shirty z nadrukiem. Długopisy kojarzą się z rzeczą niepokaźną, ale niezwykle praktyczną. Tego typu skojarzenie jest jak najbardziej właściwe. Nic zatem dziwnego, że fachowcy z dziedziny reklamy bardzo chwalą tego rodzaju formę reklamowania się. Jest to doskonała forma promocji w szczególności dla firm, które nie mają pokaźnego budżetu na promocję.

Źródło: http://www.logopen.pl/