Energooszczędne oświetlenie

przez | 3 sierpnia 2022
Czy orientujesz się, że w efekcie zastosowania energooszczędnych żarówek LED mieszkańcy Unii Europejskiej mogliby zmniejszyć zużycie energii o niemal 40 TWh, co równa się mniej więcej rocznej produkcji 10 elektrowni o mocy 500 megawatów, oraz że roczne oszczędności na obszarze państw UE wynikające z takiej zmiany mogłyby osiągnąć nawet 5mld euro?

Im wcześniej zatem rozpoczniemy modernizację naszego oświetlenia, zamieniając je lampami spełniającymi wyśrubowane kryteria UE – takimi jak żarówki LED (idź: kupisz tutaj), tym szybciej będzie możliwość zredukować szkodliwe nie tylko dla natury, ale również dla zasobności naszego portfela zużycie energii.

Świetlna droga utworzona z opraw ledowych z kolekcji LIVE

Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting

Firma oświetleniowe działając na polu projektów unijnych z zakresu energetyki, bazujące na oszczędzaniu energii zatem ochronie środowiska naturalnego, ma w zamyśle realizowanie energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych, a tym samym obniżenie konsumpcji energii i dbałość o sferę materialno-ekonomiczną klienta. Pełna oferta dostępna jest tu zawiera bogaty asortyment energooszczędnych zamienników tradycyjnego oświetlenia żarowego, jarzeniowego i halogenowego od wiodących producentów, takich jak Osram, GE – do wykorzystania w gospodarstwach domowych, urzędach, hotelach, centrach handlowych, halach produkcyjnych, centrach dystrybucyjnych i wielu innych.

Masz ochotę wzbogacić swą wiedzę? Będzie nam miło, jeśli w tym celu przeczytasz informacje z serwisu, które dla Ciebie przygotowaliśmy w nowym linku.

Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z wytwórcami mamy szansę oferować naszym klientom dobre ceny. Użytkownicy natomiast dzięki zakupowi produktów LED z oferty naszych partnerów mogą wygenerować oszczędności na zużyciu energii, w zależności od rodzaju żarówki LED około 75% (2/3 w zestawieniu z tradycyjnym oświetleniem). Diody LED (polecam: ) w trakcie działania nie nagrzewają się, dzięki czemu zostają obniżone także koszty związane z chłodzeniem pomieszczenia.

Niecodzienna aranżacja świetlna salonu z użyciem opraw ledowych z kolekcji CRISTAL

Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting

LED Solutions oferuje także kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorstw, pragnących zmniejszyć zużycie energii poprzez wdrożenie nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych. W zakresie naszej oferty, oferujemy pełną obsługę od analizy istniejącej instalacji oświetleniowej poprzez plan, realizację oraz uruchomienie nowej instalacji oświetleniowej. Dodatkowe informacje na .