Energooszczędne diody LED w trosce o przyrodę.

przez | 25 maja 2022
Docelowym wyjściem zatem powinno być stosowanie oświetlenia nieuciążliwego dla przyrody, którego technologia pozwala zmniejszyć zużycie energii i wydzielanie CO2, jak np mało energochłonne lampy LED.

Światło diodowe

Autor: LARS
Źródło: LARS

Na nieszczęście, jak dowodzą eksperci, większość naszych rodaków nada; nie ma pojęcia o regulacjach prawnych Unii Europejskiej, obligujących nasz kraj do zmniejszenia wykorzystania prądu o minimum 20% oraz zmniejszenia ilości groźnych składników przenikających do ekosystemu i nie dba o unowocześnianie iluminacji. Tymczasem innowacyjne rozwiązania LED doskonale wpasowują się w trend proekologiczny. Diody led poza ich bezsprzecznymi niskimi wartościami zużycia prądu, są wolne od groźnych elementów takich jak rtęć, ponadto są zaprojektowane z myślą o łatwym demontażu i recyklingu.

Kuchnia oswietlenie centralne i wspomagajace

Autor: Pointb
Źródło: Pointb

Firma LED Solutions Polska stworzono z myślą o propagowaniu ekologicznych rozwiązań oświetleniowych w różnych dziedzinach funkcjonowania – od gospodarstw domowych, poprzez instytucje aż po rozległe pomieszczenia przemysłowe. Stoimy na stanowisku, że w dobie galopującej degradacji środowiska naturalnego każdy może mieć swój udział w ograniczeniu wydzielania dwutlenku węgla i zużycia prądu.

Na naszej stronie z oświetleniem na znajdziecie Państwo dużo proekologicznych artykułów, mieszczących się w normach Unii Europejskiej. Stałych klientów na pewno ucieszy wiadomość, że dzięki nabyciu mniej energochłonnego oświetlenia LED mogą spodziewać się nie tylko błyskawicznego zwrotu inwestycji, lecz także dołożyć cegiełkę do poprawy stanu przyrody, za pomocą redukcji CO2, a tym samym zmniejszeniu skutków globalnego ocieplenia.http://lexperts.pl/kontakt/trzebnica/ (więcej w serwisie)

Żarówka energooszczędna

Autor: Steven Fernandez
Źródło: www.flickr.com

Warto również zainteresować się naszym unikalnym programem LEDleasing przeprowadzanym w celu ograniczenia wykorzystania prądu poprzez wymianę starego lub niewydajnego oświetlenia na funkcjonalne oświetlenie LED przy równoczesnym braku nakładów inwestycyjnych po stronie zainteresowanego. Więcej informacji możesz poznać w tym miejscu: