Certyfikat prince2 będzie idealny jeżeli działasz jako kierownik projektów

przez | 4 czerwca 2022
kiedy pracujesz w wielkiej korporacji i chcesz się wspinać wysoko po szczeblach kariery, wtedy bez wątpliwości powinna zainteresować Cię możliwość zdania certyfikatu Prince2. Ten szanowany na całym świecie certyfikat można zdobywać już od 1989 roku. Został on wtedy opracowany przez zrzeszenie Central Computer and Telecommunications Academy, która następnie przekształciła się w Office of Government Commerce. Certyfikat prince2 będzie rewelacyjny właśnie dla Ciebie jeśli pracujesz jako kierownik projektów.

menedżer

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy jesteś managerem, wtedy również na pewno powinieneś rozważyć możliwość zrobienia takiego certyfikatu. Możesz także wziąć to pod uwagę jeżeli poszukujesz pracy w charakterze kierownika. Mnóstwo projektów, przede wszystkim międzynarodowych poszukując pracowników wyższego szczebla, niewątpliwie zwykle wymaga legitymowania się certyfikatem Prince2. Obecnie są dwa rodzaje kwalifikacji Prince2 – czytaj więcej o egzaminach Prince na stronie.

Jeśli chcesz zdać niższy stopień Prince2, wówczas musisz tylko podejść do egzaminu.

Intryguje Cię tematyka podnoszona w tym tekście? Zobacz oprócz tego także inne zbliżone treści – po prostu wejdź tutaj zwrot z polisolokaty.

Nie musisz kończyć żadnych kursów – musisz jedynie pozytywnie przejść test. Jeżeli Ci się to uda, wtedy możesz już posługiwać się certyfikatem Prince2, który jest szanowany na całym świecie. Koszt takiego egzaminu to obecnie około tysiąc złotych. Jeśli zdecydujesz się podejść do egzaminu, wówczas musisz naprawdę dobrze się przygotować. Egzamin jest stosunkowo ciężki, dlatego odpowiednie przygotowanie się do niego zajmuje nieraz naprawdę sporo czasu.

zarządzanie projektami

Autor: KOMUnews
Źródło: http://www.flickr.com
Drugim poziomem certyfikatu jest Prince2 Practitioner, który upoważnia Cię do przeprowadzania kursów z zakresu Prince2. Koszt podejścia do takiego egzaminu to mniej więcej dwóch tysięcy złotych i jest on niewątpliwie o wiele trudniejszy niż certyfikat niższy. Aby uzyskać więcej informacji na temat certyfikatów Prince2, trzeba na początku pogrzebać trochę w internecie. Jeżeli wrzucisz w wyszukiwarkę internetową hasło „Prince2 egzamin”, zdecydowanie otrzymasz sporo informacji. To fantastyczny sposób, aby dowiedzieć się wszystkiego, co tylko jest Ci niezbędne. Jeśli zdecydujesz się na podejście do egzaminu, wówczas będziemy za Ciebie bardzo ściskać kciuki.