W jakich zakątkach ojczyzny zorganizować międzyregionalną konferencję, żeby jej prelegenci przy okazji także wypoczęli

przez | 10 lipca 2021
Wyjazd na sympozjum jest dla szefów miłą odmianą, ponieważ z racji pełnionych obowiązków każdy zarządca całymi dniami przesiaduje w niewietrzonym, a nierzadko także trochę ciasnym pokoju. Nawet wyjazdy do innych regionów Polski stają się nie lada atrakcją – raczej nikt nie spodziewa się, że krajowa debata zostanie zorganizowana na Wyspach Kanaryjskich!

Lublin

Autor: Wesley Carr
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż niejednemu biznesmenowi taki wypad marzy się od wielu lat. W takiej sytuacji asystentki mogą nawet w tym niewielkim stopniu zrealizować marzenia swoich chlebodawców i zasugerować zorganizowanie sympozjum na Mazurach albo w sercu Lubelszczyzny.

Trasa z Warszawy do Olsztyna liczy około 200 km, a więc podróż w interesach raczej męcząca nie będzie, nawet jeśli będziemy jechać pociągiem lub autokarem. Z tej przyczyny millennium plaza warszawa – mojekonferencje.pl/warszawa/millennium-plaza – na Mazurach warto organizować w przypadku, gdy wiemy, że prelegenci mieszkają i są zatrudnieni w mieście stołecznym bądź jego sąsiedztwie. Choć zimową porą jedziemy raczej na południe kraju, to należy nie zapominać, że na północy też czekają liczne atrakcje. Po parogodzinnych obradach i smacznym obiedzie można pospacerować wzdłuż brzegu jeziora i zebrać myśli przed kolejnym dniem wysilonej pracy umysłowej przy stole w sali konferencyjnej.

Sekretarka, której nie jest obojętny wyśmienity humor wszystkich uczestników, może także wybrać miejsca, w których nie brakuje typowo miejskich atrakcji. Nawet nieśmiała oferta wypadu do kina na fantastyczny film akcji, odpręży może nieco nerwowych biznesmenów. Wystarczy wpisać w internet frazę maltańskie centrum szkoleniowe poznań – www.mojekonferencje.pl/poznan/maltanskie-centrum-szkoleniowo-konferencyjne – w Lublinie, aby uzmysłowić sobie, jak dużo ośrodków konferencyjnych istnieje w tym mieście. A tę lokalizację warto wybrać, jeśli uczestnicy pochodzą ze wschodniej Polski albo od lat mieszkają w regionie lubelskim. Nie będą narażeni na niewygody dalekiej podróży, a zaproponowana okolica obfituje w liczne atrakcje, również te turystyczne.

Konferencje na Mazurach bądź na Lubelszczyźnie powinny być znakiem rozpoznawczym świetnie zorganizowanych meetingów. A do tak wyrażonego sformułowania swoje dwa zdania dorzucają również właściciele hoteli. To oni jeszcze w fazie projektu każą tak zaplanować wygląd i rozmieszczenie sal, żeby w przyszłości w takim miejscu można było organizować konferencje nawet na 50 osób. A na zakończenie pozostaje kupić odpowiednie wyposażenie (np. projektory multimedialne) i zacząć zapraszać firmy szkoleniowe do współpracy.