Stojaki banerowe

przez | 10 lipca 2021
Form promocji w dzisiejszych czasach mamy wiele. Na początek możemy możemy zdecydować się na pokazanie towaru czy usług w internecie, ponieważ od pewnego czasu to najprostsza droga do promocji swojej firmy. Może to być np. firmowa strona www.

Kolorowe reklamy

Autor: Helen Alfvegren
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak mimo że obecnie internet jest jednak podstawowym narzędziem promocji – ulotki, banery – szczegóły banerów – i folie magnetyczne, to cały czas cieszący się uznaniem sposób na reklamę własnej firmy.

Jeżeli chcemy umieścić baner reklamowy w miejscu, gdzie trudne jest przytwierdzenie go do ściany, ani rozpięcie w powietrzu, należy pomyśleć o banerach stojących. To od pewnego czasu cieszące się wielką popularnością systemy wystawiennicze. Najlżejsze i łatwe w transporcie są X-banery i L-banery. Ich nowoczesne, smukłe kształty pozwalają na pionową ekspozycję banera, dają się bez problemu przenosić oraz umożliwiają łatwą zmianę reklamy. Z tego powodu polecane są w przypadku firm często uczestniczących w konferencjach, promocjach oraz używanej na co dzień formy reklamy wizualnej. Poszczególne rozwiązania różnią się sposobem zamocowania grafiki.

Wisząca reklama zewnętrzna

Autor: Bill Smith
Źródło: http://www.flickr.com

X-baner charakteryzuje się treścią rozpiętą na stelażu typu „pajączek”, natomiast l-baner dwoma listwami przytrzymującymi grafikę (mając maszt w formie litery L).

Systemy wystawiennicze charakteryzują się niezwykłą skutecznością. Najczęstszą z wymienianych zalet jest wygoda – tak bardzo przydatna przy przewożeniu tychże ”transparentów”, możliwość zastosowania w każdym miejscu i niezawodność. Banery w odróżnieniu od innych podobnego typu produktów można składać i przenosić w niewielkiej torbie transportowej. Toteż jeżeli chcemy zareklamować nasze usługi, taka propozycja jest dla nas stworzona. Na dodatek, jest to reklama tania, a jednocześnie docelowa. banery (Banery reklamowwe)

Kolorowa i przykuwająca uwagę odbiorcy grafika, daje możliwość efektywnego promowania produktów bez konieczności angażowania pokaźnych sum. Często nie zdajemy sobie sprawy, jak przy pomocy niewielkich kosztów jesteśmy w stanie poprawić sytuację finansową naszej firmy. Jeżeli więc firma będzie zajmowała się handlem, produkcją, jeśli mamy zamiar wypromować swój produkt – ta forma reklamy będzie strzałem w dziesiątkę.