Poszukujesz odkrywczej pracy? Zostań telefonistką!

przez | 4 września 2021
Ostatnimi czasy pojawiło się wiele nowych zawodów, które do niedawna nie istniały. Ekspert od zasobów ludzkich, informatyk czy grafik komputerowy – są to dziedziny całkiem nowe na rynku. Istnieją również zawody, które znamy od dekad, lecz od niedawna troszeczkę zmieniły swój wymiar. Mówimy tutaj o telefonistkach obsługujących system call center. Jak rozwijała się profesja osoby siedzącej na słuchawce? Czy da się wyżyć na takiej branży? Kto może się jej podjąć i czy trudno ją zdobyć?

Telefoniczna obsługa klienta

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Kiedyś, pani pracująca na infolinii miała za zadanie przekierowywać telefony. O digitalizacji jeszcze wtenczas nikt nie marzył, z tego powodu tego typu zadania były robione manualnie. Później, wraz z unowocześnieniem telefonu w mieszkaniach Polaków, zaczęły pojawiać się całkiem odmienne zadania. Różnego rodzaju korporacje wprowadzały system call center do swych biur – w konkretnych godzinach czynna była infolinia, na której osoba udzielała odpowiedzi na pytania dotyczące oferowanych produktów i usług. Od kilkunastu lat narodził się następny kierunek tej pracy – to osoba przy słuchawce zaczęła osobiście dzwonić do różnych person, poszukując numerów w konkretnym banku, prezentując różnego typu produkty.

Cały czas masz duże kłopoty z wyszukaniem dobrej oferty? Nie przejmuj się – sprawdź te propozycje, one z pewnością Cię nie rozczarują.

Dużo informacji na ten temat znajdziesz na stronie .

Jeżeli jesteś młodą, bystrą osobą, nawet studentem, bez problemu możesz rozpocząć pracę telefonistki sprzedażowej. Obecnie wiele firm zewnętrznych, trudniących się tego typu usługami, szuka pracowników. Dostosowany grafik, dowolna liczba godzin wypracowywanych w miesiącu, przyjemna atmosfera w ciepłym biurze. Mało tego, nie musisz samodzielnie wykręcać numeru petenta, system call center zrobi to dla ciebie, ty tylko masz za zadanie odpowiednio poprowadzić rozmowę. A w tym także nie ma nic trudnego – na początek pracy otrzymasz wszelkiego typu szablony rozmów, które krok po kroku zobrazują ci, jak rozmawiać z konkretnym typem klienta, w zależności czy twój sektor zajmuje się sprzedażą produktów czy wyłącznie odpowiedzią na pytania. Dla najlepszych pracowników, korporacje telefoniczne oferują stały etat na umowę o pracę, oraz kompletny pakiet socjalny – opieka medyczna, karnet na siłownię i wiele więcej. Kliknij systemy call center.

System call center to całkiem świeży wynalazek, jednak już został opanowany przez wiele korporacji.

Odwiedź naszą witrynę. Wyszukasz tam każdego dnia wyłącznie kompleksowy wpis (https://pieczatki.pl/). Szczegółowe wiadomości z pewnością spełnią Twoje wymagania.

Jeśli chcesz zarobić troszkę grosza w okresie studiów, lub po prostu szukasz stałej, interesującej profesji, zostań telefonistką! Jest to jeden z najmocniej rozwijających się fachów, dlatego wakatów jest pełno.