Niebanalny hotel z salami konferencyjnymi – Rzeszów

przez | 10 lipca 2021
Hotel Rzeszów to wyjątkowe miejsce, dogodne położenie, stylowa architektura oraz czysta elegancja połączona z nowoczesną technologią. Hotel Rzeszów oferuje nie tylko doskonałe zakwaterowanie, ale też dobre zaplecze konferencyjne. Oferuje kompleksowe usługi – możliwości zorganizowania szkoleń czy spotkań biznesowych bez konieczności opuszczania hotelu.

Spotkanie, zebranie

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Hotel Rzeszów usytuowany jest w Rzeszowie przy autostradzie międzynarodowej oraz obwodnicy. Hotel ma szybkie połączenie z centrum. Lokalizacja hotelu umożliwia wygodne planowanie dalszych wypadów turystycznych do Tarnowa, Krakowa lub Zakopanego. Obiekt zlokalizowany jest wśród zieleni, co zapewnia Gościom indywidualnym, biznesowym czy grupom turystycznym, odpoczynek w ciszy, z dala od ulicznego zgiełku, o każdej porze roku.Hotel Rzeszów zapewnia sympatyczną, profesjonalną obsługę oraz komfort i przyjazną atmosferę.

W ofercie dostępne są pokoje jedno-dwu-trzy praw (polecamy więcej na stronie) cztero osobowe. Pokoiki w hotelu są duże i jasne. Każdy pokój posiada wygodną łazienkę, telewizor jakości HD wraz z dostępem do różnorodnych programów, internet bezprzewodowy oraz minibar.

Część pokoi posiada balkoniki prawnik (polecamy poznaj szczegóły) tarasy, z których rozpościera się piękny widok na okolicę. Wygodna winda ułatwia poruszanie się pomiędzy piętrami. Hotel posiada własny chroniony parking. Recepcja jest całodobowa. Hotel przyjmuje płatności gotówkowe, karty płatnicze jak i przelewy bankowe.

Hotel dysponuje 5 sal o różnorodnej wielkości – wszystkie w nowoczesnej i eleganckiej stylizacji, doskonale przystosowane do prowadzenia szkolenia lub konferencji – zobacz www. W tych klimatyzowanych, wielofunkcyjnych salach można zorganizować zarówno kilkusetosobowe kongresy jak i mniejsze szkolenia czy też kameralne spotkania. Wszystkie sale mieszczące się w hotelu mają do dyspozycji profesjonalny sprzęt multimedialny – idealny do prowadzenia spotkań biznesowych.

Konferencja

Autor: icannphotos
Źródło: http://www.flickr.com
Sala konferencyjna w Rzeszowie to idealne miejsce, w którym można przeprowadzić różnorodne szkolenia biznesowe. Zarówno wyposażenie wnętrz, jak i schludna stylistyka sal, pozytywnie wpływają na odczucia każdego uczestnika. Uroczyste zgromadzenie lub kongres utrzymane jest więc w miłej a jednocześnie profesjonalnej atmosferze. Łączna powierzchnia sal to 600m2, dla ponad 600 osób. Jest możliwość zarówno łączenia, jak i dzielenia sal. Dla uczestników zebrań udostępniamy duży hol oraz balkon, gdzie w przerwie szkolenia każdy może zaczerpnąć świeżego powietrza.

Więcej – Bristol