Najskuteczniejsza forma reklamy

przez | 26 lipca 2021
Panuje przekonanie, że ruchome, świecące reklamy są kilkakrotnie lepiej dostrzegane i zapadające w pamięć niż tradycyjne. Reklamy na ledach – bo o nich mowa – są już w naszym kraju bardzo modne. Oferują je firmy, które sprowadzają telebimy z Azji, głównie Chin, ale także rodzimi producenci tego sprzętu.

telebim reklama

Źródło: www.medas-media.com.pl
Nowoczesny telebim umożliwia eksponowanie reklam tekstowych i graficznych we wszystkich kolorach. Urządzenia te, emitujące reklamy przeważnie na zewnątrz, muszą być odporne na działanie warunków atmosferycznych. Często składają się z mniejszych elementów, co ma tę zaletę, że daje komfort dowolnego kształtowania wymiarów reklamy. Właściciele telebimów oferują wiele możliwości w zakresie wyświetlania reklam na telebimach. Przykładami są choćby oferujący telebim w Gdańsku, czy Bogatyni, którzy w wymienionych miastach oferują tę nowoczesną formę reklamy.

Telebimy mogą być sterowane komputerowo, ale produkowane są również nowoczesne urządzenia z wbudowaną pamięcią, które nie wymagają stałej współpracy z komputerem. Oprócz ekranów prezentujących reklamy, które mają charakter stacjonarny, możemy również znaleźć wiele ofert ekranów mobilnych, które wykorzystywane są na rozmaite targi, koncerty czy imprezy sportowe.

Oczywiście kluczem do skutecznej reklamy (zobacz szczegóły w podanym źródle) prezentowanej na telebimach, tak jak innych form reklamy zewnętrznej jest miejsce, gdzie usytuowany jest telebim.

Ten aktualny tekst zainteresował Cię na tyle, że masz ochotę na następne? Szalenie nas to ucieszyło. Zatem wejdź w ten link.

Co więcej, taka sama lokalizacja telebimu może być bardziej atrakcyjna dla określonych produktów. Świetna reklama na ekranie ledowym w Bytomiu, gdzie przy ulicy Moniuszki umieszczono ekran ledowy, to przykład reklamy, która dociera do dużej ilości odbiorców, ponieważ usytuowana jest w centrum miasta w pobliżu skrzyżowań.

Stoi ona w miejscu, przez które przewija się duża ilość odbiorców reklam różnego typu. Podobnie jak reklamy telewizyjne, różni potencjalni odbiorcy odbierają reklamy na ekranach o różnych porach, aby więc dotrzeć z reklamą do grupy docelowej, segmentuje się spoty i wyświetla określone o określonej porze dnia.

Źródło: www.medas-media.com.pl