Jak postąpić, gdy bank odmówi kredytu?

przez | 10 lipca 2021
W dzisiejszych czasach wyjątkowo często pojawiają się sytuacje, w których potrzebny nam jest nagły zastrzyk gotówki. Życie utrudnia zaoszczędzenie większej sumy środków pieniężnych na jakiś cel, dlatego, gdy zaistnieje wyjątkowa okazja prywatna lub zawodowa, ratujemy się pożyczkami. Wysokie wymogi stawianie przez instytucje bankowe sprawiają jednak, iż większość osób nie posiada zdolności kredytowej.

Pożyczka

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
W sytuacji, gdy instytucja bankowa odmówi nam udzielenia kredytu, możemy rozważyć finansowanie pozabankowe. Jeśli dysponujemy nieruchomością, w postaci domu, mieszkania, albo działki, dobrym rozwiązaniem są prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości. Takie pożyczki udzielane są w sposób prosty i szybki, a zła historia kredytowa, ewentualne zadłużenia, albo brak zaświadczenia o zarobkach nie dyskwalifikują klienta.

pieniądze (zobacz pożyczki pod zastaw mieszkania) są trochę wyżej oprocentowane od tradycyjnych kredytów bankowych, lecz jest to rozwiązanie, które opłaca się zwłaszcza w sytuacji, gdy bank odmówi udzielenia kredytu. Jeżeli pragniemy uniknąć wielu formalności, rato (zobacz zobacz) bez BIK będzie trafionym rozwiązaniem. Wystarczy podpisać umowę, przedstawić oświadczenie o dochodach i przedstawić dokument potwierdzający własność nieruchomości, żeby w ciągu zaledwie 2-3 dni otrzymać gotówkę. Więcej na

Pożyczki pod zastaw nieruchomości bez BIK stały się w ciągu ostatnich kilku lat wyjątkowo popularnym produktem finansowym, nie tylko ze względu na to, że umożliwiają wzięcie pożyczki osobom posiadającym zadłużenie, ale również dlatego, że dzięki nim przedsiębiorstwa mogą w krótkim czasie zrealizować plany biznesowe – to rozwiązanie jest doskonałe, kiedy zależy nam na krótkim czasie otrzymania dodatkowych środków finansowych.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości bez BIK może być wykorzystana na dowolny cel. Jeżeli więc zamierzamy rozkręcić biznes, spłacić inne zobowiązania, lub mamy jakiekolwiek inne pomysły na spożytkowanie otrzymanych pieniędzy, możemy zrealizować swoje pomysły, bez obowiązku tłumaczenia się z nich. Więcej na . Pożyczki pod zastaw mieszkania są dla mnóstwa osób jedyną szansą na kredyt, coraz chętniej korzystamy z możliwości ich zaciągnięcia, zwłaszcza, że instytucje bankowe stawiają wobec kredytobiorców coraz bardziej wygórowane warunki, których lwia część społeczeństwa nie jest w stanie spełnić.