Jak pomysłowo przystroić ścianę w salonie?

przez | 10 lipca 2021
Czasem czujemy nieodpartą pokusę aby ozdobić nijaką ścianę w naszym domu. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem będzie powieszenie ciekawego obrazu, jednak czasem wystarczy chwila twórczego myślenia, aby wydobyć potencjał z wnętrza. Interesującym pomysłem może być samodzielnie wykonany duży napis, lub też wyeksponowanie okładki modnego czasopisma.

Fototapety nowoczesne

Autor: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl

Domowa mini galeria to kolejna, warta wagi propozycja. W takiej sytuacji wybierzmy czarno-białe zdjęcia. Jeżeli drzemie w nas artystyczna dusza możemy pokusić się o prawdziwy artystyczny nieład. Zdjęcie (sprawdź te propozycje) z wyjazdów, fotografia prababki oczekującej na podróż statkiem do Ameryki, liść znaleziony na spacerze – stworzą ciekawą i wyjątkową całość.

Jeśli nie możemy pozwolić sobie na przeprowadzenie generalnego remontu, dobrym pomysłem będzie oprawienie ciekawej tapety w sztukaterię. Mimo wszystko całkowicie inne wrażenie niż miniatury zamknięte w ramkach, wywołają zdjęcia lub grafiki wydrukowane na dużym formacie. Jeśli więc posiadamy na dysku swego komputera ulubione zdjęcia o dobrej rozdzielczości, to warto pomyśleć o wykorzystaniu ich jako dekoracji. Za pośrednictwem technologii druku cyfrowego możemy wydrukować prywatne zbiory zdjęć jak i reprodukcję obrazu na oryginalnym malarskim płótnie, które zamienią się w najprawdziwsze obrazy gotowe które ozdobią nasze wnętrza.

Fototapety

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com

Tak długo niewidziane fototapety właśnie powróciły do łask i pojawiły się na salonach w lepszym wydaniu.

Czy teraz szukasz czegoś fascynującego na prezentowany wątek? Jeśli tak, to zgłąb dane dotyczące do firmy i przejrzyj ofertę koszulki z nadrukiem na zamówienie.

To już nie są wyblakłe palmy czy nudne widoczki. Dzisiaj fototapety na ścianę (poznaj naszą ofertę: ) to prawdziwe perełki, które potrafią wprawić w osłupienie większość z nas.

To zapierające dech w piersiach obrazy, ale także innowacyjne materiały i techniki druku.Jasny salon z oknami wychodzącymi na południe nie jest już przeszkodą, z całą pewnością kolory kwiatów pozostaną bez zmian przez wiele lat. Tylko fototapety kwiaty (nasze propozycje: tak pięknie ożywią nasz salon!

Istnieją fototapety, które z łatwością można umyć, jeżeli ulegną zabrudzeniom, dlatego bez problemu możemy zapraszać znajomych, organizować spotkania czy kinderbale. Fototapety sprawią, że nasze wnętrze cały czas będzie piękne, a jeśli poświęcimy chwilę na wybór odpowiedniego obrazu, może też stać się większe, wyższe, jaśniejsze i bardziej nastrojowe.