Czy nowe rozwiązania technologiczne są niebezpieczne?

przez | 26 lipca 2021
Czy technologie znacząco odmieniły nasz świat, społeczeństwo? Oczywiście, że tak jest! Ma to wiele zalet, chociaż nie oszukujmy się – komputery i Internet spowodowały, iż przykładowo o wiele mniej czasu poświęcamy familii, kontaktom z przyjaciółmi, generalnie więcej przesiadujemy w czterech ścianach. Na szczęście nie jest bardzo źle, w dalszym ciągu ruszamy się z domu, więc 100% alienacja nam nie grozi, ale można zaryzykować twierdzenie, że kiedyś więzi międzyludzkie były dużo bardziej głębokie. Zastanówmy się jakie są jakby nie patrzeć zalety takich technologii jak np. komputer apple – w sumie Apple to wspaniała marka.

zobacz:
Można w sumie powiedzieć, iż komputery spowodowały, że całe nasze życie stało się sporo łatwiejsze. Czyli najzwyczajniej nie musimy przykładowo szukać dłuższy okres czasu informacji na któryś temat – w końcu dzięki komputerowi mamy okazję ogarnąć wszystko w bardzo szybki sposób. A poza tym Macbook Air oraz pozostałe sprzęty spowodowały, że mamy okazję jakby nie patrzeć sprawić, iż nawet jeżeli nie mamy przesadnie interesującego żywotu, zainteresowań, będziemy tak czy siak tak jakby bardziej usatysfakcjonowani ze swojego funkcjonowania. Doceńmy wielkie znaczenie zdobywania wiedzy – bardzo szybkiego dodajmy.

Warto również zauważyć, że komputery, Internet, diametralnie zmieniły świat polityki. Weźmy chociażby w rachubę Radosława Sikorskiego – codziennie udziela się on w serwisie Twitter. To sprawia, iż znaczna część internautów może na bieżąco śledzić poczynania polskiego ministra spraw zagranicznych. Zresztą afera WikiLeaks dobitnie pokazała, że ciężej jest dzisiaj utrzymać coś w sekrecie. Doceniajmy także swobodę wypowiedzi – nawet w niedemokratycznych państwach w akurat Sieci zauważyć można o wiele większą swobodę.

Nie możemy dopuścić do tego, abyś nie uświadczył wszystkich newsów na wybrany temat. Namawiamy więc do kolejnego artykułu. W nim oczekuje na Ciebie istotna treść (http://gohero.pl/oslony-smigiel-dji-mavic-air-2).

Demonstracje dotyczące ACTY pokazały, iż nie chcielibyśmy rezygnować z wolnego Internetu. Doskonale, że jest takowe medium! Część oferty tu w sklepie.

Praca przy komputerze

Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

W sumie zalet Internetu, użytkowania komputerów albo blackberry q5 (zobacz tutaj: ) można podać sporo więcej. Najważniejsze jest to by starać się utrzymać jakąś równowagę, a więc nie przesadzać zbytnio z technologiami. Chociaż przesada w odmienną stronę także nie jest w porządku.