Jeśli masz mnóstwo dokumentów w różnorodnych językach, albo prowadzisz interesy z zagranicą i potrzebny ci tłumacz, to taka oferta może się przydać.

Już dziś bez zbędnych obaw masz możliwość zlecić tłumaczenia przysięgłe. Biuro przyjmuje zlecenia od klientów z całej Polski. By mieć pewność należy przybliżyć instytucję tłumacza – a mianowicie jest to osoba zaufania publicznego, która jest fachowcem w przekładzie na różne języki między innymi dokumentów procesowych, urzędowych i uwierzytelnianiu obcojęzycznych ich odpisów. W tym celu tłumacz ma właściwe pieczęci – które poświadczają autentyczność.

Czy dobrze jest łączyć etat z pracą we własnej firmie?

Pracując na podstawie umowy o pracę czujemy się bezpiecznie, albowiem ochrania nas prawo pracy. Posiadamy rozliczne uprawnienia pracownicze, tj. dla przykładu płatny urlop, chlebodawca opłaca za nas składki ZUS jak też chorobowe, nie mamy powodu zatem się tym martwić. Ba, nawet nie trzeba na własną rękę rozliczać podatku jeśli nie chcemy korzystać z ulg podatkowych. Takowe podejście najlepsze jest dla tych osób które nie chcą prowadzić czy nie mają pomysłu na swój biznes.