Jednym z podstawowych zadań agencji ochrony jest chronienie osób i mienia

Od niedawna obowiązują nowe zasady, zgodnie z którymi osoby, które chcą sprawować pracę kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej, nie muszą się ubiegać o zezwolenie, ani podchodzić do testów na licencje pracownika ochrony fizycznej. W zastępstwie licencji kwalifikowani pracownicy ochrony fizycznej i kwalifikowani pracownicy zabezpieczenia technicznego, będą wprowadzeni na wyjątkową listę owych kategoryzowanych pracowników.

Continue reading “Jednym z podstawowych zadań agencji ochrony jest chronienie osób i mienia” »

Mężczyzno! Już dziś zatroszcz się o swój organizm

Analizując aktualny rozwój świata możemy zauważyć, że mamy do czynienia ze wzrastającą ilością czynników niekorzystnie oddziałujących na nasze zdrowie. Zanieczyszczone środowisko, zła dieta czy stres to tylko kilka powodów, przez które stan organizmu człowieka może ulegać pogorszeniu. W nawiązaniu do statystyk można zaobserwować, iż zdecydowanie mniejszą odpornością na tego typu czynniki cechują się mężczyźni.

Continue reading “Mężczyzno! Już dziś zatroszcz się o swój organizm” »

Jesteś głodny zjedz pyszną pizzę albo wyśmienitego hamburgera!

W współczesnych czasach niemal każdy lubi dobrze podjeść. Liczne programy kulinarne emitowane w telewizji uczą nas, co powinno się jeść oraz w jaki sposób to przygotować. Teraz coraz więcej osób przywiązuje wagę do niezłej jakości spożywanych posiłków. Sporo osób decyduje się również na związanie swojego życia z gastronomią – jak grzyby po deszczu powstają liczne knajpy prowadzone przez zapaleńców dobrego jedzenia.

Continue reading “Jesteś głodny zjedz pyszną pizzę albo wyśmienitego hamburgera!” »

W jakich momentach skorzystać z pomocy psychoterapeuty?

Troska o nasze zdrowie stała się dla nas nieodzownością, która musi zostać przez nas dopełnione. Na rezultat mnogich czynników nasz życiowy układ poddawany jest nieustannej eksploatacji.

Continue reading “W jakich momentach skorzystać z pomocy psychoterapeuty?” »