Gdzie najlepiej zorganizować świetną konferencję? Doradzamy wybór miejsca.

Kiedy przed nami jest zadanie przygotowania dużej konferencji, dobrze jest zastanowić się wcześniej, które miejsce wynająć na takie wydarzenie. Czy wybrać salę konferencyjną w biurowcu, niezależną salę, czy może na pomieszczenie do tego przystosowane przy hotelu?

Continue reading “Gdzie najlepiej zorganizować świetną konferencję? Doradzamy wybór miejsca.” »

Jak ważna jest techniczna strona przygotowywania imprez? O jakich sprawach muszą pamiętać firmy, które się tym zajmują?

Uczestnicy różnych koncertów, znaczących imprez plenerowych czy konferencji, faktycznie nie wiedzą, jak skomplikowana jest obsługa techniczna tego typu imprez, nie wiedzą również, jak bardzo dużo przygotowań poprzedziło taką realizację. Dostrzegalny jest jedynie końcowy efekt, a on bierze się z wielomiesięcznej pracy różnych grup specjalistów. Powinniśmy zagwarantować właściwe miejsce na organizacje takiego koncertu, zorganizować ekipę oświetleniową, kupić catering, zaplanować dodatkowe atrakcje i wykonać inne czynności, aby ogólnie impreza okazała się być udana.

Continue reading “Jak ważna jest techniczna strona przygotowywania imprez? O jakich sprawach muszą pamiętać firmy, które się tym zajmują?” »

Duże wydarzenie – w jaki sposób je organizować, by wszystko poszło tak jak trzeba?

Zamierzasz zorganizować ważne wydarzenie? Pracodawca oddelegował cię do tego zadania? Na pewno więc ten fakt jest dla ciebie stresujący. Nie masz pojęcia jak sobie z tym wszystkim dasz radę. Nie jest to przecież oczywiście łatwe, szczególnie jeśli dobrze się czujesz na co dzień w spokojnych biurowych zadaniach, niż w takich wymagających dużej ilości planowania i kontaktów z ludźmi. Jednakże jeżeli weźmiesz pod uwagę kilka spraw i kilka faktów, to z pewnością wszystko będzie dobrze.

Continue reading “Duże wydarzenie – w jaki sposób je organizować, by wszystko poszło tak jak trzeba?” »