Chcesz zostać menedżerem musisz być wyszkolony

Obecnie trzeba nieźle się nagimnastykować, by móc czuć się odpowiednim człowiekiem na właściwym miejscu. Dlatego szkolenia dla menedżerów stały się czymś oczywistym. Jeżeli chce się być porządnym menedżerem należy uczestniczyć w szkoleniach, które organizuje się w wielu różnych miejscowościach.

Continue reading “Chcesz zostać menedżerem musisz być wyszkolony” »

Czym jest Public Relations?

Public Relations (w skrócie PR) to od niedawna popularne wyrażenie nie tylko w międzynarodowych korporacjach, ale również w mniejszych, krajowych przedsiębiorstwach. Zaczerpnięte z języka angielskiego sformułowanie można interpretować jako kształtowanie wizerunku, czy też zarządzanie wizerunkiem. Przedsięwzięcia z obrębu Public Relations są zróżnicowane oraz kierowane do różnych grup odbiorców. Stale natomiast posiadają taki sam zamysł – utrzymanie, przywrócenie ewentualnie poprawienie obrazu firmy.

Continue reading “Czym jest Public Relations?” »

Pomyśl o sobie bardziej wizerunkowo. Pamiętaj, że odpowiedni wizerunek to klucz do lepszego działania w wielu dziedzinach

Jak ważny jest image raczej nie trzeba nikogo zapewniać. To jak się pokażemy, ma znaczny wpływ na określanie nas, jako ludzi , jako pracowników czy jako znawców w danym zakresie. Kto o tym nie pamięta może mieć kłopot polegający na tym, że będzie nieznany, stanie się szary i nijaki, jak wiele osób.

Continue reading “Pomyśl o sobie bardziej wizerunkowo. Pamiętaj, że odpowiedni wizerunek to klucz do lepszego działania w wielu dziedzinach” »