Za wypełnienie pitów wcale nie trzeba dużo płacić, ponieważ taka usługa może być również wykonywana bezpłatnie

Załatwianie najróżniejszych spraw w urzędach niektórym mężczyznom i paniom sprawia bardzo dużo trudności. I w żadnym wypadku nie myślimy w tym miejscu o jakiś dwuznacznych procedurach administracyjnych, ale np. o zwykłej rejestracji pierwszego samochodu lub corocznym wypełnianiu zeznań podatkowych.

Pojęcia, które każdy powinien znać. Dotyczą one najważniejszych kwestii, a jest nią progres każdego z nas

Sprawy finansowe czy to analizowane na płaszczyźnie prywatnej, typowo życiowej czy zawodowej, są niezwykle istotne. Dość często ich poznanie może zadecydować o powodzeniu właściwego projektu. Żeby się dobrze w tym rozeznać nie wystarczy przecież znać zupełne podstawy, ponieważ wszystko z dnia na dzień ulega zmianie, a jakie jeszcze wczoraj obowiązywały obecnie już nie mają racji bytu.

Czemu nauczyciel musi się uczyć przez całe życie

Prawie nikt nie wie, że tysiące pedagogów poza pracą w szkole decyduje się na szkolenia nauczycieli, by się dokształcać. Mnóstwo ludzi zazdrości pracy pedagogom. W końcu co w tym skomplikowanego… Trzeba jedynie przekazywać informacje o konkretnych częściach programu i wypisywać szkolne dzienniki i dokumenty. Czasem przygotować klasówkę. Nauczyciel pracuje przecież zaledwie kilkanaście godzin na tydzień, ponadto dostaje całe dwa miesiące wolnego – tylko zazdrościć. To bardzo mylne myślenie.