Dlaczego powstały punkty nazywane help desk?

Aktualnie – dobie informatyzacji oraz internetu, codziennie mamy kontakt z innowacyjnymi technologiami oraz oprogramowaniem. Gdzie człowiek się nie obejrzy, gdzie nie zerknie wzdłuż i wszerz obecne bywają komputery jak i wszelkiego typu sprzęty.

Continue reading “Dlaczego powstały punkty nazywane help desk?” »

Czy bezkonkurencyjny komputer do gier powinien być poza tym najmocniejszy?

Dopiero kilkanaście lat temu piksele w niskiej rozdzielczości zdołały ekscytować graczy swoją grafiką. Cut scenki, które w dniu dzisiejszym spowodowałyby raptem uśmiech politowania, wtedy pobudzały serca i wyobraźnie. To nie grafika była priorytetem. Główną rolę odgrywała historia.

Continue reading “Czy bezkonkurencyjny komputer do gier powinien być poza tym najmocniejszy?” »

Aktualnie świat nie umie funkcjonować bez komputerów.

Bez pecetów nie ma życia w istniejącym kosmosie. Komputery towarzyszą w każdym miejscu, sterują ruchem ulicznym, sprawdzają zabezpieczając nasze konta bankowe, pomagają w biurze oraz towarzyszą w czasie odpoczynku. Znajdują się w ubraniach, wyposażeniu, szkłach kontaktowych.

Continue reading “Aktualnie świat nie umie funkcjonować bez komputerów.” »

Odpowiedni monitoring to istotny element w funkcjonowaniu każdego dużego przedsiębiorstwa

Dziś każdy chce sam dbać o swoje interesy. Nikt niestety nie ma kilku par oczu. Dlatego każdy musi sam poszukać wsparcia. Część osób wybiera kamery. Kamery to jest zintegrowany system monitorowania. Zwykłe kamery przemysłowe mają wspierać ludzi. te osoby, które nie chcą być oszukiwani przez pracowników czy klientów inwestują w kamery. Zaufanie jest wartością deficytową, dlatego ludzie chcą zabezpieczyć się kamerami.

Continue reading “Odpowiedni monitoring to istotny element w funkcjonowaniu każdego dużego przedsiębiorstwa” »