CRM – czym jest i w jakim celu dobrze jest go wykorzystać?

Czy CRM (z języka angielskiego Customer Relationship Managment ) jest tym samym, co system CRM? Dla wielu z pewnością to jednakowe pojęcia, jednak warto je rozróżniać. Sam CRM ma sporo szerszy obszar, jest pewnego typu filozofią, zorientowaną na klientów. Tymczasem system to tylko jego narzędzie stosowane do wypełniania reguł nadmienionej filozofii.

Malowanki dla najmłodszych

Nie od dziś wiadomo, że kolorowanki dla dzieci to dobry sposób na spędzenie wolnego czasu ze swoim maluchem. Rysowanie rozwija przecież pomysłowość dzieci i umiejętność twórczego rozumowania. Ostatnimi czasy jednakże dzieci spędzają mnóstwo czasu przed komputerem. Powinno się wtedy poszukać alternatywy dla zwyczajowych kolorowanek i zaproponować swojemu dziecku, czyli kolorowanki w nowoczesnej formie.

Co może zagwarantować sukces twojej firmie? Skuteczne strategie działania, marketing i internet

Wielu z nas decyduje się na założenie własnej działalności. Zwykle wymaga to mnóstwa pracy oraz odpowiedniej ilości kapitału, który przeznaczamy na otwarcie naszej firmy. Nie odniesiemy jednak sukcesu, kiedy nie zaplanujemy odpowiednio swoich działań oraz tego w jaki sposób ma funkcjonować nasza działalność. W obecnych czasach, gdy internet jest nieograniczonym źródłem wiedzy, możemy wiele dowiedzieć się o prowadzeniu własnej działalności. Często mamy świetny pomysł na biznes, lecz nie wiemy w jaki sposób skutecznie zrealizować nasze plany.