Jeśli nie posiadasz jeszcze planów na tegoroczne wakacje, śnisz o pięknych plażach i ciepłym słońcu – wybierz się na grecką wyspę Rodos

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Każdy już w myślach jest na wyczekiwanym urlopie i odpoczynku. Wielu przeciętnych wczasowiczów nie zdaje sobie sprawy, jak obszerną skalą propozycji dysponują już w tej chwili biura podróżnicze. Oferują nie tylko atrakcyjne ceny, ale znakomite warunki i komfort.

Continue reading “Jeśli nie posiadasz jeszcze planów na tegoroczne wakacje, śnisz o pięknych plażach i ciepłym słońcu – wybierz się na grecką wyspę Rodos” »

W jaki sposób współczesne technologie informatyczne poróżniły nieco twórców niematerialnej rzeczywistości

Rozwój informatyki całkowicie odmienił współczesną rzeczywistość w biurach firm na całym globie. To znacznie ułatwiło pracę tak sekretarkom, jak i biznesmenom. Chociaż przyniosło tak dużo dobrego, to z innej strony podzieliło samych teleinformatyków, których zdania w tych samych zagadnieniach pozostają całkiem odmienne.

Continue reading “W jaki sposób współczesne technologie informatyczne poróżniły nieco twórców niematerialnej rzeczywistości” »