Hydrografika, jedna z najbardziej nowoczesnych technologii transferu.

W pierwszym rzędzie hydrografika pozwala nanosić przeróżne wzory na nawet bardzo skomplikowane powierzchnie. Stare rzeczy nabierają życia, nowe – nabierają oryginalności, pospolite stają się wyjątkowe, a niepospolite – zapierają dech w piersiach. By je wykonać, należy posiadać właściwe narzędzia, do których zaliczają się wanna do hydrografiki, folia, aktywator oraz specjalna przemysłowa zmywarka.

Prowadząc firmę powinno się zadbać o organizację cyklicznych szkoleń, dotyczących zarządzania zmianą dla swoich pracowników

Na czele prawie każdej dużej spółki stoi kierownik, jaki chciałby mieć wszystko pod kontrolą. Nie jest to natomiast możliwe bez zatrudnienia wykwalifikowanych i obeznanych współpracowników do zajmowania się pojedynczymi działami i zmianami. Nikt nie zdoła działać 24 godziny na dobę, a w licznych przypadkach właśnie przez całą dobę funkcjonują duże zakłady przemysłowe.

Jak na przestrzeni ostatniego stulecia zmieniały się techniki stawiania ogromnych budowli oraz niedużych domów – próba charakterystki

Jeżeli cofniemy się w czasie, a ściślej do początków ubiegłego wieku, to od razu przekonamy się, że niegdysiejsi inżynierowie oraz szeregowi pracownicy mieli o dużo więcej obowiązków niż współcześni budowniczy. Projekty oczywiście nie były tak szczegółowe, a murarze albo dekarze nie dysponowali elektronarzędziami, które w znaczny sposób ułatwiają wykonanie niemalże wszystkich prac.