Hydrografika, jedna z najbardziej nowoczesnych technologii transferu.

W pierwszym rzędzie hydrografika pozwala nanosić różne wzorce na nawet bardzo złożone płaszczyzny. Stare rzeczy nabierają życia, nowe – nabierają oryginalności, tradycyjne stają się niespotykane, a niepospolite – zapierają dech w piersiach. By je wykonać, trzeba mieć stosowne narzędzia, do których zaliczają się wanna do hydrografiki, folia, aktywator oraz specjalna przemysłowa zmywarka.

Continue reading “Hydrografika, jedna z najbardziej nowoczesnych technologii transferu.” »

Niedrogie oświetlenie – czy to w ogóle możliwe?

Mimo, że lampy LED są istotnie tańsze w eksploatacji, w związku z wielokrotnie większą żywotnością w zestawieniu z tradycyjnymi źródłami światła i znacznie mniejszą konsumpcją energii elektrycznej, ich cena detaliczna wciąż zniechęca wielu klientów. Chociaż kuszeni bez porównania wyższą jakością światła, estetycznymi i energooszczędnymi walorami innowacyjnych produktów LED, w dalszym ciągu decydują się oni na mniej kosztowne zamienniki, nierzadko obwiniając sprzedawcę za zbyt dużą cenę artykułów LED.

Continue reading “Niedrogie oświetlenie – czy to w ogóle możliwe?” »

Technologia w służbie bardziej wygodnego życia

Świat rozwija się na naszych oczach, uczestniczymy w tego typu wyścigu. Jeszcze niedawno byliśmy zachwyceni zjawiskami, które dzisiaj są już przestarzałe. Aktualnie, lubimy przeglądać rankingi typu „10 rzeczy, które pragnąłeś mieć w latach dziewięćdziesiątych”, tak jakby z jednej strony, czujemy wzruszenie, z innej zaś, nie możemy wyjść z podziwu, jak wszystko uległo zmianie.

Continue reading “Technologia w służbie bardziej wygodnego życia” »