Jeśli poszukujesz najlepszych rozwiązań dla swojego przedsiębiorstwa, powinieneś zainteresować się Six Sigma. Szkolenia tego typu umożliwiają wdrażać w zakładzie nowe strategie, które będą dla niego znacznie efektywniejsze.
Six Sigma to przede wszystkim metoda nieustannego podnoszenia jakości działania, aby być w stanie podołać coraz większym wymaganiom klientów, którzy korzystają z oferty danego zakładu.

Nauka na szkoleniu

Autor: Mark Hillary
Źródło: http://www.flickr.com
Pracownicy przedstawiają bardziej innowacyjne rozwiązania, a dzięki kontrolowaniu ryzyka biznesowego można bez niepokoju o trudności zarządzać przedsiębiorstwem. Tego typu szkolenie to także najlepsza metoda na to, by ulepszyć kanały marketingowe oraz dzięki temu poprawić rezultaty osiągane na rynku, odróżniając się z szerokiej konkurencji. Zmiany wprowadzane są na każdym z operacyjnych poziomów instytucji. Co jeszcze trzeba wiedzieć na temat Six Sigma? Green Belt to jedno z ogniw przedstawianego kursy. Jego podstawowym zadaniem jest zwiększenie efektywności procesów oraz całego zespołu, co jest związane z przymusem opanowania nowych narzędzi i metod, jakie będą od tego czasu użytkowane w codziennym działaniu.

Szkolenie

Autor: priceminister
Źródło: http://www.flickr.com

Szkolenia takie zazwyczaj składają się z 2 5-dniowych sesji, przy czym drugi etap powinien być zorganizowany miesiąc po pierwszym. W trakcie warsztatów prowadzone są nie tylko zajęcia grupowe, lecz także konsultacje indywidualne, aby pozyskać jak najlepsze efekty. Kto może wziąć udział w niniejszym programie? Zatrudnieni w przedsiębiorstwie pracownicy, którzy mają do wykonania potencjalny projekt oraz chcą to zrobić jak najlepiej. Projekt można zastąpić wybranym kłopotem biznesowym, który dostrzegliśmy w naszej firmie oraz z jakim chcemy się zmierzyć, aby szybko go wyeliminować. Wymagane jest również wzięcie ze sobą laptopa, ponieważ większość zajęć realizowanych jest z jego użyciem.

Poza tym nie da się obyć bez znajomości aplikacji komputerowych, a przede wszystkim programu Excel oraz PowerPoint. Jeżeli w takim razie interesuje cię tego typu szkolenie, Lean Management to kolejny temat, którym także warto jest się zaciekawić. Inwestowanie w bezustanny rozwój swojej firmy to podstawa, gdy firma chce dzisiaj osiągnąć niewątpliwy sukces na rynku i nie martwić się o zainteresowanie klientów naszymi usługami albo produktami.