Zmiany w serwerowni

Na stworzenie strony internetowej i na usługi informatyczne składa się wiele czynników i wielu pracowników. Ważni są programiści, którzy tworzą strony internetowe w języku programowania, przez grafików pracujących nad jej wyglądem, po administratorów sieci. Współpraca taka może trwać tylko do założenia strony internetowej, jednak dłuższe uzgodnienia także są możliwe.

Continue reading “Zmiany w serwerowni” »

Wszystko co powinieneś wiedzieć o zakupie i rejestracji domeny w internecie

Nikomu nie musimy chyba nawet mówić o tym, że rzeczywiście dobra domena częstostanowi wręcz podstawowy element sukcesu praktycznie każdej strony internetowej. Bez względu na to, czy ma to być serwis związany z jakąkolwiek tematyką czy też strona firmy – krótki i prosty do zapamiętania adres może w ogromnym wręcz stopniu zwiększyć ilość odsłon, jaką będziemy mogli się wówczas cieszyć. Warto zatem dowiedzieć się nieco na temat tego, gdzie tak w ogóle kupuje się tego typu domeny i w jaki sposób przebiega sam proces ich rejestrowania.

Continue reading “Wszystko co powinieneś wiedzieć o zakupie i rejestracji domeny w internecie” »

Jakie są sposoby na popularyzację i promocję firmy w internecie?

Pomysł prowadzenia własnej działalności lub firmy często związany jest z uruchomieniem dobrej i skutecznej reklamy w internecie popularyzującej i promującej produkt, który sprzedajemy.

Continue reading “Jakie są sposoby na popularyzację i promocję firmy w internecie?” »

Jak zbudować chętnie odwiedzaną stronę internetową?

Stworzenie rzeczywiście znanej oraz chętnie odwiedzanej witryny internetowej nie jest tak łatwe, jak wygląda z pozoru. Jeśli zależy nam tu na osiągnięciu rzeczywiście satysfakcjonujących nas rezultatów, to koniecznie będziemy musieli zatroszczyć się przy tym o bardzo wiele różnych kwestii które mogą w istotnym stopniu wpływać na to, na jak wielu internautów możemy liczyć.

Continue reading “Jak zbudować chętnie odwiedzaną stronę internetową?” »