Ochrona fizyczna to ryzykowny fach a przy tym nierzadko niedoceniony

Okazuje się, że osoba do ochrony fizycznej to fach deficytowy na rynku pracy. Opanowywanie wiadomości i praktyk umożliwiających uzyskanie umiejętności osoby do ochrony osób i mienia, może być kluczem do poszukania zatrudnienia. Do wykonywania pracy pracownika ochrony mienia, niezbędne jest posiadanie adekwatnych właściwości.

Continue reading “Ochrona fizyczna to ryzykowny fach a przy tym nierzadko niedoceniony” »

Szeroki zakres psychologicznej terapii, czyli do kogo zwrócić się ze swoim problemem?

Psycholog jest zawodem działającym na pograniczu innych zawodów: psychoterapeuty, psychiatry czy mentora. Od zajęć (nauczyciel w szkole) przez mentoring po uprawnienia psychiatry – na każdej tej płaszczyźnie przedmiotem oddziaływania i „naprawy” jest nasza psychika. Mając problemy w jednej z przestrzeni życiowych wybierzemy psychologa specjalizującego się w wybranej „działce”.

Continue reading “Szeroki zakres psychologicznej terapii, czyli do kogo zwrócić się ze swoim problemem?” »

5 wytycznych, w jaki sposób najlepiej wyszukać odpowiedniego fizjoterapeutę

Placówek rehabilitacyjnych w Szczecinie jest bardzo dużo, jednak jak wybrać dobrego fizjoterapeutę?
W przypadku każdej dolegliwości, należy poszukiwać rehabilitantów wykonujących zabiegi odpowiadające dokładnie naszym urazom.

Continue reading “5 wytycznych, w jaki sposób najlepiej wyszukać odpowiedniego fizjoterapeutę” »

Prywatna jednostka edukacyjna może zagwarantować naprawdę świetne warunki dla pociechy, zatem warto zaznajomić z ich ofertą

Prędzej czy później nadchodzi taka chwila, kiedy należy posłać dziecko do przedszkola lub żłobka. Czasami następuje to w momencie, gdy maluszek jest jeszcze naprawdę malutki, w innych przypadkach tuż przed szkołą. W każdym razie opiekunowie muszą zdecydować, która placówka będzie idealna dla ich pociechy.

Continue reading “Prywatna jednostka edukacyjna może zagwarantować naprawdę świetne warunki dla pociechy, zatem warto zaznajomić z ich ofertą” »