W jaki sposób dobrze tworzyć i wdrażać sprawdzone działania marketingowe?

Istnieje parę metod na próby podwyższenia obrotów firmy i jedną z zasadniczych jest na pewno opracowanie kampanii marketingowej. Drogą do sukcesu jest dobranie narzędzi marketingowych, by ich użycie umożliwiło dotarcie do ewentualnych nabywców, którzy potrzebowaliby skorzystać z propozycji firmy. Przed zaczęciem jakichkolwiek działalności nieodzowne jest zbadanie rynku, ażeby kampania marketingowa była odzewem na potrzeby i oczekiwania nabywców.

Continue reading “W jaki sposób dobrze tworzyć i wdrażać sprawdzone działania marketingowe?” »

Czym jest Public Relations?

Public Relations (w skrócie PR) to od niedawna popularne wyrażenie nie tylko w międzynarodowych korporacjach, ale również w mniejszych, krajowych przedsiębiorstwach. Zaczerpnięte z języka angielskiego sformułowanie można interpretować jako kształtowanie wizerunku, czy też zarządzanie wizerunkiem. Przedsięwzięcia z obrębu Public Relations są zróżnicowane oraz kierowane do różnych grup odbiorców. Stale natomiast posiadają taki sam zamysł – utrzymanie, przywrócenie ewentualnie poprawienie obrazu firmy.

Continue reading “Czym jest Public Relations?” »

Twoja komórka odmówiła posłuszeństwa? Zużyty sprzęt sprzedasz w skupie telefonów komórkowych

Aparat komórkowy, tak jak każde urządzenie elektroniczne, ma swoją żywotność. Niektóre telefony psują się szybciej, inne później, jednakże jedno jest pewne – niewątpliwie nie będą nam służyć przez wiele lat. Choć wiele osób przywiązanych jest do posiadanych przedmiotów oraz ciężko im zamienić je na lepszy model, trzeba się z tym pogodzić. By odzyskać chociaż część kwoty, którą zainwestowaliśmy w komórkę, można zdecydować się na usługi, jakie ma w ofercie skup telefonów komórkowych Wrocław.

Continue reading “Twoja komórka odmówiła posłuszeństwa? Zużyty sprzęt sprzedasz w skupie telefonów komórkowych” »

Wszystkie kampanie sprzedażowe realizujemy po to, aby zdobyć klienta

Działania marketingowe podejmujemy po to, aby pozyskać do nas potencjalnego klienta, aby móc zacząć i z dobrym skutkiem zakończyć proces sprzedaży.
Skutkiem dobrego marketingu jest generowanie właściwych zapytań ofertowych.

Continue reading “Wszystkie kampanie sprzedażowe realizujemy po to, aby zdobyć klienta” »