Szkolenia coachingowe – bardzo dobry sposób na poprawienie efektywności pracowników i osiągniecie zadowalającej sprzedaży

Realizacja precyzyjnie postawionego celu wymaga zaangażowania oraz właściwych umiejętności. Chcąc poprawić produktywność sprzedawców niewątpliwie należy zapewnić im odpowiedni coaching, za sprawą którego pracownicy są w stanie nie tylko poznać przydatne techniki sprzedaży, ale także zwiększyć swoją pewność siebie. Szkolenia sprzedażowe są inwestycją, za sprawą której możemy realizować imponujące wyniki a także skutecznie wpłynąć na rozwój firmy.

Continue reading “Szkolenia coachingowe – bardzo dobry sposób na poprawienie efektywności pracowników i osiągniecie zadowalającej sprzedaży” »

E-procurement

W Internecie możemy odszukać wiele platform zakupowych dla przedsiębiorstw. Takie aukcje elektroniczne oferuje produkty w niewysokich cenach prosto od producentów. Przebiegające tu transakcje są przejrzyste i bezpieczne. Zakupić tu można między innymi w artykuły do biura, spożywcze, piśmiennicze, szkolne, spożywcze oraz setki innych. Takie usługi e-procurement w najbliższej przyszłości liczą na szybki wzrost na rynku, gdyż korzystanie z nich bardzo obniża ceny postępowania zakupowego.

Continue reading “E-procurement” »

Chciałbyś kupić nowego laptopa i masz ograniczony budżet ? Trzeba popatrzeć na używane laptopy takie oferuje skup

Obywatele co chwilę zmieniają sprzęt elektroniczny. Istnieją takie produkty, które możemy zakupić oraz korzystać z nich przez dużo lat, bo nic się w nich nie odmienia oraz niesamowicie rzadko pojawiają się ich ulepszone wersje.

Continue reading “Chciałbyś kupić nowego laptopa i masz ograniczony budżet ? Trzeba popatrzeć na używane laptopy takie oferuje skup” »

Zdobycie i utrzymanie klienta jest o wiele prostszym zadaniem, jeśli tylko posiadacz sklepu zdecyduje się na wykonanie badań marketingowych

Pozyskanie usługobiorcy łatwe nie jest, lecz o dużo bardziej wymagającym zadaniem staje się przekonanie go o tym, aby nie rezygnował z oferowanych usług albo sprzedawanego produktu. Najgorszą sytuacją jest zrażenie do siebie kupujących, co zresztą wbrew pozorom nie bywa rzeczą nazbyt skomplikowaną. Wystarczy, że pracownik działu sprzedaży ma gorszy dzień i zwróci się do strojnisi w mało uprzejmy sposób i tragedia gotowa.

Continue reading “Zdobycie i utrzymanie klienta jest o wiele prostszym zadaniem, jeśli tylko posiadacz sklepu zdecyduje się na wykonanie badań marketingowych” »