Skomputeryzuj swoje przedsiębiorstwo

Chcesz założyć własną działalność? Niezła inicjatywa. Samodzielna działalność to opłacalne warunki podatkowe (liniowy podatek), wolność i perspektywa dobrych zysków. Naturalnie występuje również niebezpieczeństwo, związane z gospodarczą koniunkturą. Przedsiębiorcy dość mają już doniesień o kiepskich notowaniach.

Continue reading “Skomputeryzuj swoje przedsiębiorstwo” »

Budowa data center w postaci zabezpieczenia systemu komputerowego firmy

W chwili obecnej trudno wyobrazić sobie działanie jakiejkolwiek firmy bez dostępu do sieci, nic więc dziwnego, że wszystkie zlecenia powiązane z projektowaniem, tworzeniem witryn internetowych i ich działaniem cieszą się ogromną popularnością.

Continue reading “Budowa data center w postaci zabezpieczenia systemu komputerowego firmy” »

Oprogramowanie CRM, pomocne narzędzie w przedsiębiorstwie

W każdej firmie najważniejszy jest klient. Jego zadowolenie z jakości towaru oraz poziomu obsługi, przekłada się na chęć skorzystania z tego, co dane przedsiębiorstwo proponuje. Z tego względu podstawowym zadaniem każdej działalności powinno być dbanie o zadowolenie odbiorców, poprzez świadczenie najwyższej jakości produktów czy usług. Duże znaczenie odgrywają też stosunki pomiędzy firmą a klientem. Zarządzanie tymi relacjami jest procesem skomplikowanym, jednak rynek oferuje przedsiębiorstwom nowoczesną pomoc w postaci programów dla firm.

Continue reading “Oprogramowanie CRM, pomocne narzędzie w przedsiębiorstwie” »

Serwery wirtualne

Prowadzenie witryny WWW jeszcze dekadę wcześniej wiązało się z znacznymi kosztami i było znakiem prawdziwego prestiżu. Stworzenie takiej witryny, jej obsługa, ale przede wszystkim eksploatacja generowały nierzadko niewyobrażalne koszty. Znaczną barierą finansową było za każdym razem posiadanie własnego serwera. Serwer to urządzenie, na jakim mieszczą się dane (jak przykładowo witryna WWW), a które to ma za zadanie umożliwiać właściwy przepływ tych informacji. Takie urządzenie powinno być w stanie w jednym czasie obsłużyć wielką liczbę połączeń i równie dużą liczbę operacji wykonywanych na elementach na nim zapisanych. Serwer jest więc zaawansowanym, a co za tym idzie – niezwykle drogim urządzeniem. Z tego też wynikał dawny prestiż prowadzania strony internetowej.

Continue reading “Serwery wirtualne” »