Handel i marketing od kuchni, czyli kilka rad dla właścicieli firm, którzy zamierzają przyjąć na etat przedstawiciela handlowego

Być może część osób uważa, że marketing mobilny to innymi słowy akwizycja bądź jakiś rodzaju handlu obwoźnego, tymczasem nic bardziej mylnego. Wzmiankowane pojęcie odnosi się do bardzo skutecznej formy reklamy, która dobrze ukierunkowana może przynieść reklamodawcy olbrzymie zyski. Przekaz reklamowy jest przygotowywany tak w formie króciuteńkiej notki, jak i fotografii, a potem wysyłany jako SMS albo MMS do ściśle określonej grupy odbiorców.

Rekrutacja menedżerów będzie niezwykle trudna

Rekrutacja menedżerów okazuje się być niesamowicie wyczerpująca. Są takie stanowiska zatrudnienia, na których może się praktycznie znaleźć każdy, a co się z tym wiąże, nie oczekują one jakiegoś trudnego szkolenia, lub ciężkiej rekrutacji. Jednak im ważniejsze stanowisko w zakładzie chce ktoś sprawować, im więcej będzie zależało od jego zdecydowania, tym mocniej wymagająca okazuje się być taka rekrutacja, a od danego chętnego wymaga się znacznie więcej.