Ranking pomoże wyselekcjonować dobre rozwiązanie

Zgodnie z polskim prawem jakakolwiek nowo powstała jednostka musi mieć rachunek rozliczeniowy. Dlatego nic ciekawego w tym, że zainteresowanie kontami firmowymi stale rośnie. Tworząc firmę najlepiej jest od razu wypatrzyć najlepszą propozycję rachunków bankowych dla firm, ponieważ późniejsza transformacja może okazać się kłopotliwa.

Continue reading “Ranking pomoże wyselekcjonować dobre rozwiązanie” »

Kariera informatyka

Informatyk to osoba, który na brak ofert na zrealizowanie kariery nie może narzekać. Jest to w w kraju teraz najlepiej płatny zawód. A każda firma bez względu na jej branże ma swoich oddziałach, sekcję IT. Na rynku otwiera się także wiele agencji interaktywnych, reklamowych czy firm SEO, w których pracę znajdzie także programista.

Continue reading “Kariera informatyka” »

Jakie aspekty każdy właściciel firmy powinien wiedzieć na temat kont w banku?

Kiedy prowadzisz swoją działalność, bez wątpienia bardzo dobrze wiesz, jak wiele ważnych decyzji musisz podejmować niemalże każdego dnia. Jedną z nich jest niewątpliwie decyzja o założeniu konta firmowego w banku. Taki wybór jest niezwykle ważny przede wszystkim z tego względu, że zawsze oznacza związane się z wybranym bankiem na zawsze i we wszelkich kwestiach. Jeżeli będziesz dla przykładu chciał dostać kredyt na firmę, wówczas na pewno weźmiesz go również w tym banku, w którym masz konto firmowe.

Continue reading “Jakie aspekty każdy właściciel firmy powinien wiedzieć na temat kont w banku?” »

Rozmaite usługi bankowe – co warto pamiętać

W dwudziestym pierwszym wieku rodzajów usług oferowanych przez banki jest o wiele więcej, niż dawniej, z przyczyny nowych możliwości obecnych na całym świecie. Dotyczy to szczególnie działalności gospodarczej – teraz można się nawet pogubić wśród różnych dostępnych możliwości.

Continue reading “Rozmaite usługi bankowe – co warto pamiętać” »