Pieniądze na firmę – dotacja z Unii, czy kredyt w banku?

Ze względu na obecną sytuację na rynku pracy – niemałe bezrobocie oraz niewielkie wynagrodzenie – dużo osób decyduje się na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Większość firm wymaga zakupienia specjalnego wyposażenia, warto mieć też środki na zamówienie witryny internetowej, czy rozreklamowanie firmy. Jak zorganizować na to wszystko gotówkę?

Continue reading “Pieniądze na firmę – dotacja z Unii, czy kredyt w banku?” »

Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga znajomości przepisów, przydatne informacje znajdziesz również w internecie

Każda osoba, która decyduje się otworzyć własną firmę, wie, jak wiele informacji trzeba poznać, by prowadzić działania zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dobrze jest dowiedzieć się, jakie ma się prawa, z których ulg można skorzystać, jak także jakie obowiązki spoczną na nas jako przedsiębiorcach.

Continue reading “Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga znajomości przepisów, przydatne informacje znajdziesz również w internecie” »

Efektywna kampania własnego biznesu to podstawa!

Jest wiele powiedzonek, które tak naprawdę nie mają żadnego sensu. Jednakże jeśli ktoś chciałby powiedzieć, iż reklama nie jest dźwignią handlu, jest w naprawdę sporym błędzie. Można śmiało powiedzieć, że szczególnie w 2014 roku efektywna promocja to niemal świętość. I dlatego bardzo często firmy inwestują bardzo duże pieniądze w najróżniejsze działania promocyjne. Można śmiało powiedzieć, iż choć bardzo często trudno w jednoznaczny sposób rzec, że reklama akurat do nas przemawia, to generalnie biznes poleca na efektywnej reklamie. Gdyby tak nie było, pewnie reklama nie miałaby tak wielkiej wartości, zwracajmy na to większą uwagę.

Continue reading “Efektywna kampania własnego biznesu to podstawa!” »