Zawód z przyszłością

Programista należy do jednego z dziesięciu najbardziej szukanych przez pracodawców miejsc pracy. Mimo wszystko zawód ten nie jest dla każdego. Aby nim zostać powinno się lubić matematykę a zwłaszcza komputery, czyli informatykę. Jedno jest bezsprzeczne programista to praca z przyszłością. Lada dzień będą oni tak samo doceniani i szanowani jak prawnicy czy lekarze.

Continue reading “Zawód z przyszłością” »

Kariera informatyka

Informatyk to osoba, który na brak ofert na zrealizowanie kariery nie może narzekać. Jest to w w kraju teraz najlepiej płatny zawód. A każda firma bez względu na jej branże ma swoich oddziałach, sekcję IT. Na rynku otwiera się także wiele agencji interaktywnych, reklamowych czy firm SEO, w których pracę znajdzie także programista.

Continue reading “Kariera informatyka” »

Zmiany w serwerowni

Na stworzenie strony internetowej i na usługi informatyczne składa się wiele czynników i wielu pracowników. Ważni są programiści, którzy tworzą strony internetowe w języku programowania, przez grafików pracujących nad jej wyglądem, po administratorów sieci. Współpraca taka może trwać tylko do założenia strony internetowej, jednak dłuższe uzgodnienia także są możliwe.

Continue reading “Zmiany w serwerowni” »

Automatyzacja testów, systemy wbudowane – części i funkcjonowanie laptopa.

Zaczynając od początku wyjaśnimy co to są systemy wbudowane i do czego służą. A więc, system ten jest układem specjalnego wydatkowania, który jest globalną częścią obsługiwanego przez niego komputera.
Continue reading “Automatyzacja testów, systemy wbudowane – części i funkcjonowanie laptopa.” »