W jaki sposób przygotować się do sprawy rozwodowej?

Chyba nigdy sprawa rozwodowa nie jest prosta – jednakże takie jest właśnie życie! Jeżeli małżonkowie uważają, że wspólne małżeństwo nie jest w porządku, separacja oraz rozwód są najbardziej wskazanymi wyjściami. Zwłaszcza czymś naprawdę ważnym jest to, aby nie zapomnieć, iż brak rozdzielności majątkowej sprawia, że jeśli małżonek pozyska kredyt w banku, ale nie spłaci go, to druga strona najzwyczajniej będzie mieć spore problemy finansowe. Zatem można powiedzieć, iż rozwód to bardzo często wybawienie.

Continue reading “W jaki sposób przygotować się do sprawy rozwodowej?” »

Kampania społeczna pierwszym krokiem w kierunku lepszego jutra. Zwróć uwagę na to co możesz uczynić

Mówi się, że człowiek to istota egoistyczna, zapatrzona jedynie w swoje własne sprawy i problemy. Czy to prawda, że zmierzamy do celu po trupach i za wszelką cenę? W licznych przypadkach przekonujemy się, niestety, że to wszystko nie mija się z prawdą.

Continue reading “Kampania społeczna pierwszym krokiem w kierunku lepszego jutra. Zwróć uwagę na to co możesz uczynić” »

Przymus spłacenia pożyczki.

Konieczność spłacenia długów to coś, z czym musi się liczyć każda bez wyjątku osoba, która bierze pożyczkę z banku. Trzeba sobie zdać sprawę z faktu, iż w momencie, w którym ktoś zdecydował się na takie działania, to następne, co musi mieć w głowie to sprawa : ureguluj zobowiązania finansowe.

Continue reading “Przymus spłacenia pożyczki.” »