RFN to kraj, który tak naprawdę nieustannie sprowadza do siebie imigrantów – Greków, ludzi z Turcji, Czechów, lecz także Polaków. Niektórzy pracownicy z Polski mieszkają w RFN, na przykład w Bonn na stałe, lecz jest cała masa sezonowych pracowników. Tak naprawdę nie ma nic złego w emigracji, choć z pewnością nierzadko można sobie pomyśleć, iż to trochę smutny proceder, ponieważ wyłącznie fachowcy powinni emigrować, zwykli Polacy powinni mieć dobre zatrudnienie w ojczyźnie. Cóż, może niegdyś tak właśnie będzie – zresztą wielu Niemców również emigruje. Choć to są przede wszystkim doskonale wykształceni pracownicy, którzy w zasadzie nie jadą pracować za relatywnie nieduże kwoty.


ITL OMEGA

Emigracja spowodowała, że istotną gałęzią gospodarki naszego kraju są niewątpliwie usługi transportowe. Można w sumie powiedzieć, iż transport Niemcy polska (czytaj więcej tutaj: usługi transportowe jest niezmiernie popularny. Co prawda są tanie linie lotnicze, ale najczęściej dużo bardziej opłacalny jest autobus. Zwłaszcza, iż na lotnisko trzeba jeszcze dojechać.

Mieszkaniec Krakowa nie ma wielkiego problemu, ale ktoś z Suwałk albo Olsztyna musi najpierw dojechać na lotnisko. A poza tym, do takiego busa pasażer ma okazję umieścić dużo więcej. W takim razie – jeżeli jeździć z RFN do kraju oraz odwrotnie, to wyłącznie busami. To naprawdę istotne – to się najzwyczajniej w świecie bardzo opłaca! No i najważniejsze: najczęściej busy są dużo niższym wydatkiem. Choć jest podstawowy mankament – nie zawsze możemy być najzupełniej usatysfakcjonowani z własnego bezpieczeństwa. A więc zwracajmy swoją uwagę na to by zawsze (nasz odsyłaczszczegóły pod tym łączem www.grupapartner.pl) było bardzo bezpieczne.