Dlaczego wzrost ruchu na posiadanej przez nas stronie w sieci jest tak ważne? Z prostej przyczyny – jeśli odwiedza nas mała liczba internautów, nie mamy możliwości by zaistnieć w internecie. O ile nasza strona jest pilnowana tylko jako hobby, nie musimy starać się o odbiorców.

strona internetowa

Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
Gorzej, jeśli jesteśmy właścicielami sklepu internetowego czy świadczymy konkretną usługę.

Przejdź do artykułu, który jest pod tym linkiem i czytaj też (http://www.foliograf.pl/druk-wielkoformatowy) na ów temat, który najwidoczniej Cię zainteresował. Nie wahaj się!

W takiej sytuacji im większy ruch na naszej witrynie, tym większa szansa napotencjalnego klienta, a więc i na znaczniejszy przychód. Warto sprawić, by nasza strona w sieci była nie tylko ciekawa, ale i popularnamodna.Zdarza się że nie zawsze sami jesteśmy w stanie o to zadbać, dlategozlecamy jej pozycjonowanie.

Pozycjonowanie to nic odmiennego, jak komplet różnych zabiegów których efektem ma być wypromowanie naszej strony w Internecie. Wynikiem tego typu działań jest osiągnięcie jak najwyższej pozycji w wyszukiwarkach. Po co? Badania pokazują, że klikamy często w pięć do dziesięciu pierwszych linków wyskakujących po wprowadzeniu żądanej przez nas frazy. Dlatego tak istotne jest, aby domena naszej strony wyskoczyła pośród pierwszych widocznych pozycji.

Jednak nie tylko (pozycjonowanie stron kielce) może uczynić popularnym nasz sklep. Przydatny w tym może okazać się Facebook oraz You Tube. Wszyscy doskonale znamy te portale z zakresu social media. Pierwszy jest przydatny w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów międzyludzkich, kolejny służy nam do przeglądania filmów.

kod strony internetowej

Autor: Southbank Centre
Źródło: http://www.flickr.com
Przekonamy się, że tak facebook jak i you tube mogą stać się platformą marketingową nasz strony. Można wykupić miejsce na reklamę, która będzie wyświetlana innym użytkownikom w czasie korzystania z serwisu. Ponadto możemy stworzyć osobisty fan page (Facebook) lub film reklamowy (You Tube) i w ten sposób zjednywać sobie odbiorców. Miernikiem naszego powodzenia są przyciski like i subskrypcja, które świadczą o ilości obserwatorów naszego fan page’a lub filmu.

Miejmy na uwadzejednak jak istotna jest właściwa domena pl. To nie jest tak, że sobie wybieramy pierwszą lepszą. Czasami za dobrą domenę musimy zapłacić naprawdę wielkie sumy, jeśli zaś nie mamy na to środków to musimy sprytnie pomyśleć, jaką wybrać nazwę, żeby nasza domena była jak najbardziej atrakcyjna.