Wiele firm posyła swoich przedstawicieli na negocjacje lub spotkania służbowe – trzeba wtedy zagwarantować im zakwaterowanie i wyżywienie

Jeżeli posiadasz własny biznes i wyjazdy Twoich pracowników są ciągłe, masz możliwość pomyśleć o trwałej współpracy z wytypowanym przez Ciebie pensjonatem.

Continue reading “Wiele firm posyła swoich przedstawicieli na negocjacje lub spotkania służbowe – trzeba wtedy zagwarantować im zakwaterowanie i wyżywienie” »

Aula szkoleniowa w Krakowie, motel Wyspiański

Gród podwawelski to nie wyłącznie miasto świetnych zabytków i interesujące punkty, które warto zobaczyć, to też doskonałe miejsce na konferencje. Hotel Wyspiański jest położony w centrum grodu. Proponuje nie tylko wspaniałe lokum, ale też dobrze zorganizowane zaplecze konferencyjne.

Continue reading “Aula szkoleniowa w Krakowie, motel Wyspiański” »

Noclegi dla przedsiębiorstw

To niezaprzeczalne, że konstruując drogę bądź budynek i biorąc siłę roboczą z innych miejscowości powinno się zagwarantować pracownikom posiłki i łóżko po długim dniu robót. Bardzo kosztownym i skomplikowanym sposobem jest skonstruowanie barakowych modułów sypialnych na miejscu budowy. Ja proponuję inny chwyt – kwatery pracownicze Łódź, Warszawa, Poznań.

Continue reading “Noclegi dla przedsiębiorstw” »

Warto wpisać projektant wnętrz Warszawa

Architekt wnętrz Warszawa zadziwi nas własnymi pomysłami. Czasami jest tak, że chcemy żeby nasze pomieszczenia przedstawiały się w niesamowity sposób, ale pomimo przejrzenia mnóstwa przeróżnych możliwości calutki czas nie możemy się zdecydować, co będzie dla nas właściwe.

Continue reading “Warto wpisać projektant wnętrz Warszawa” »