Jak angażować załogę kierującą w przedsiębiorstwie

Kierowanie przedsiębiorstwem nie jest najprostszym obowiązkiem, wymaga specjalistycznej wiedzy a także doświadczenia z zakresu ekonomii, zarządzania oraz logistyki. Osoba zajmująca stanowisko menadżerskie powinna również mieć zdolności przywódcze i organizacyjne. Studenci ekonomii na pierwszym roku studiów dowiadują się, iż świetny menadżer jest w stanie kierować każdym przedsiębiorstwem. To prawda, chociaż oczywiście znajomość specyfiki zakładu, jakim będzie się kierować jest dodatkową zaletą.

Continue reading “Jak angażować załogę kierującą w przedsiębiorstwie” »

Wypadek przy pracy powinien być udokumentowany

Czy wszystko wiemy na temat prowadzenia przedsiębiorstwa?

Z pewnością powinno się namyślić nad tym, czy już wszystko wiemy odnośnie uruchamiania zakładu i czy mamy pojęcie gdzie powinniśmy się udać w tych różnych sprawach. Im rzetelniej wszystko będziemy otrzymywali ustalone, tym większa będzie nadzieja na to, że w między czasie nic nieprzyjemnego nas nie zaskoczy.

Continue reading “Wypadek przy pracy powinien być udokumentowany” »

Czy posiadamy sprawdzony portal podatkowy?

Jeśli chcemy być na bieżąco ze wszystkimi przemianami jakie pojawiają się w podatkach, to musimy znaleźć odpowiednią stronę o tym zagadnieniu. Trzeba przypatrzeć się kilku z nich, a także możemy popytać przyjaciół o opinie na ich temat, tak żeby posiadać gwarancję, że wykorzystujemy tutaj z tej odpowiedniej.

Continue reading “Czy posiadamy sprawdzony portal podatkowy?” »