Na jaki okres można zawiesić firmę?

Prowadzenie firmy może przynosić wielką satysfakcję, ale własny biznes to przede wszystkim niemałe obciążenia i wynikające z nich ryzykowne sytuacje. Nie oznacza to jednak, że w razie kłopotów firmę powinniśmy od razu likwidować. Mamy możliwość skorzystania z „dłuższych wakacji”, co prawnie określane jest jako zawieszenie działalności gospodarczej.

Continue reading “Na jaki okres można zawiesić firmę?” »

Biuro księgowe oferuje kompleksowe obsługi dla organizacji czy osób indywidualnych na terenie Katowic oraz okolic

Częstokroć spotykane na terenie kraju biura księgowe mają za funkcje całościowej usługi dla organizacji oraz osób fizycznych. Przedsiębiorstwa bardzo dobrze wiedzą, jak ważny jest porządek w dokumentacjach dotyczących różnych faktur oraz wierzytelności. Biura rachunkowe mają na celu prowadzenie dokumentacji rachunkowej.

Continue reading “Biuro księgowe oferuje kompleksowe obsługi dla organizacji czy osób indywidualnych na terenie Katowic oraz okolic” »

Biuro rachunkowe w Olsztynie – profesjonalizm i przejrzystość finansów

Niełatwo prowadzić firmę bez licznych usług mających związek z księgowością. Właściwe biuro rachunkowe to bezdyskusyjnie w dwudziestym pierwszym wieku podstawa każdego sprawnie działającego przedsiębiorstwa – sprzyja ono w wielu pracach, które są ważne w każdej firmie przykładowo w rozliczaniu płac, obsługiwaniu księgi przychodów i rozchodów, licznych dokumentów rachunkowych oraz przeprowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego.

Continue reading “Biuro rachunkowe w Olsztynie – profesjonalizm i przejrzystość finansów” »

Etapy rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych drogą internetową- szybko i wygodnie

Jeśli trafili Państwo na naszą stronę internetową, to znaczy, że jesteście już wyczerpani manualnym wypełnianiem oświadczenia podatkowego, a oczekiwanie w długich kolejkach na poczcie bądź w urzędzie skarbowym to nie dla Was.

Continue reading “Etapy rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych drogą internetową- szybko i wygodnie” »