Jeżeli posiadasz w planach założenie własnej strony www, na której będziesz upubliczniał ciekawe teksty wiedz, że możesz tym samym połączyć przyjemne z pożytecznym. Mówiąc zwięźle funkcjonuje sposób na to, abyś miał frajdę ze swojej pracy, zaś z tej frajdy przychód. Nazywa się on: i jest coraz popularniejszą formą rozliczania się pomiędzy klientami w Internecie i nie tylko.

Supertelefon z układem Tegra 3

Autor: Tabasco PR
Źródło: Tabasco PR

Mikropłatności – szybkość, wygoda, pewność
Z wykorzystaniem usługi płatności sms zdołasz niezmiernie szybko zrealizować tzw. mikropłatności. Mikropłatności to – jak sama nazwa wskazuje – dokonywanie przelewu niewielkich sum na dowolną rzecz. Na ogół ten rodzaj stosuje się w wypadku pojawienia się pragnienia posiadania konta Premium w danym serwisie. Może to być zarówno dostęp jednorazowy, jak i ciągły, czy też czasowy. Niekiedy wykonanie płatności sms jest konieczne przy rejestracji na danej stronie, natomiast niemal zawsze przy dostępie do jej dodatkowych usług.

Lepszy dostęp do informacji
Usługi sms powiązane z płatnościami w sieci w szeregu przypadków stosowane są przez media. Witryny internetowe, tytuły prasowe, stacje radiowe oraz telewizyjne jak również portale informacyjne stosują mikropłatności przy dostępie swoich klientów do materiałów archiwalnych, ewentualnie tematycznych, których przygotowanie wymagało sporych nakładów pracy. Także portale pozwalające na obejrzenie filmu online nierzadko wymagają uiszczenia odpowiedniej ceny w formie usługi – www.dcn.pl – sms.

Usługi sms to także rozrywka
Internet to nadrzędne medium z sukcesem używające usługi sms. Zdarza się jednakże iż płatności sms znajdziemy w standardowych gazetach. Jeżeli potrzebujemy sprawdzić horoskop, ściągnąć na nasz telefon dzwonek, tapetę albo atrakcyjną grę, poszukajmy tych usług na ostatniej stronie papierowego wydania jednego z kolorowych magazynów. Wskutek usługi mikropłatności już chwilę po przesłaniu sms, będziesz miał dostęp do ulubionego serwisu.