Jakie umowy są obecnie najczęściej zawierane?

W ostatnich latach ludzie są bardziej nieufni. Popularne jest albowiem przeświadczenie,iż znaczenie ma wyłącznie to, co zostało sporządzone na papierze. Skąd takowe założenie? Wynika to z tego, że wielu osób, jak się okazuje, nie wywiązuje się z danego słowa. Głównie gdy chodzi o kwestie finansowe ludzie chcą mieć pewność, że nie stracą. Kiedyś wystarczyło słowo i nieprawdopodobny był fakt, by osoba, jaka zobligowała się do czegoś, niewywiązana się z danego słowa.Obecnie? Wystarczy popatrzeć z dystansu na przeróżne świadczenia. Wszystko dookoła przypomina ogromny biurokratyczny rynek.

Continue reading “Jakie umowy są obecnie najczęściej zawierane?” »

Nigdy nie obawiajmy się inwestowania pieniędzy w dobrą promocję!

To chyba dla wszystkich coś oczywistego, że niemal każdy rodzaj biznesu musi być w umiejętny sposób reklamowany. Wiadomo – reklama jest w dzisiejszych czasach niejako dźwignią handlu. Generalnie nadal jakość towaru czy wykonywanych usług jest niesamowicie istotna, ale jakby nie patrzeć wyłącznie arcywspaniałe towary oraz usługi są w stanie obronić się bez promocji. Możemy uciekać przed reklamą, uważać, iż tak czy siak damy radę, ale realia rynkowe są zgoła odmienne. Zatem: które formy reklamy są OK? Czy w każdym przypadku reklama jest bardzo droga? Cóż, trochę to z pewnością wszystko będzie kosztować…

Continue reading “Nigdy nie obawiajmy się inwestowania pieniędzy w dobrą promocję!” »

Fundusze Seed Capital wspierają w otwarciu własnego biznesu

Fundusze Seed Capital pomagają początkującym biznesmenom. Mamy wspaniały plan, ale nie posiadamy pieniędzy na jego rozpoczęcie? Najlepiej udać się do jednej z fundacji, które podarują nam możliwość zdobycia kapitału zalążkowego. Takie fundusze Seed Capital są udzielane właśnie zaczynającym właścicielom, którzy mogą przedstawić interesujący pomysł, mający nadzieje się rozwinąć.

Continue reading “Fundusze Seed Capital wspierają w otwarciu własnego biznesu” »