Czy aby tak dobrze jest kupić usługi internetowe wraz z telewizją?

Obecnie na rynku oferta dostawców internetu jest na tyle bogata, że musimy zastanowić się czego dokładnie potrzebujemy, żeby dokonać optymalnego wyboru.

Oferty różnią się między sobą przede wszystkim ilością dostępnych kanałów, a także możliwością dostępu do internetu. Dostawcy wciąż walczą o klienta także ceną. Jednakże, gdy gruntownie porównamy oferty, zauważymy, że różnice w abonamentach nie są wcale aż tak duże. Warto jednak poświęcić chwilę czasu, by uniknąć typowych pułapek.

Continue reading “Czy aby tak dobrze jest kupić usługi internetowe wraz z telewizją?” »

Do jakiego przedsiębiorstwa się zgłosić po tanie i dobre usługi internetowe?

Warszawa to miasto, która jest pełne różnego rodzaju opcjami. Nie chodzi tu tylko o wielość opcji dla każdej samodzielnej osoby, ale również dla spółek, przedsiębiorstw itd.. Firmy działające w Warszawie posiadają wiele różnorodnych ciekawych opcji, o których jedynie marzą firmy znajdujące się w innych miastach. Jednak, jeśli chodzi o internet dla firm warszawa to nie widać zbyt dużej różnicy w ofertach w stolicy, a możliwościami w innych miastach. Internet dla firm to możliwość na oszczędność pewnych środków. Stąd też jeśli posiadamy firmę nie bierzmy pierwszej oferty jaka dostanie się w nasze ręce, znajdźmy coś, co rzeczywiście okaże się idealnym rozwiązaniem dla naszej firmy.

Continue reading “Do jakiego przedsiębiorstwa się zgłosić po tanie i dobre usługi internetowe?” »

Propozycje banku dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw.

Bank proponuje różnorodne możliwości dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Polecamy szybki kredyt gotówkowy. By złożyć formularz o szybki kredyt gotówkowy wystarczy dostęp do sieci internetowej. Jeżeli posiadasz już konto w naszym banku, sprawdź w serwisie transakcyjnym albo w nowej aplikacji mobilnej czy przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę kredytu. Propozycja to indywidualny limit, wyliczony na podstawie historii Twojego rachunku. Fundusze na dowolny cel do 150 000 zł, uzyskasz nawet w kwadrans. Nie musisz oczywiście posiadać wcześniej konta w naszym banku, żeby uzyskać kredyt bez wychodzenia z domu.

Continue reading “Propozycje banku dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw.” »

W jaki sposób należy wybrać dostawcę usług internetowych

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie rzeczywistość bez internetu. Sieć jest dla nas źródłem rozrywki i formą kontaktu ze znajomymi. Niestety polska infrastruktura sieciowa ma pewne braki. O ile mieszkańcy dużych miast mogą wybierać co najmniej wśród kilku dostawców internetu, o tyle ci z małych miast oraz wsi nierzadko mają problem ze znalezieniem choćby jednego. Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji zapowiada jednak, że do 2020 roku większość gospodarstw domowych w kraju będzie miała zapewniony dostęp do internetu. Trudnością pozostaje nadal szybkość połączenia.

Continue reading “W jaki sposób należy wybrać dostawcę usług internetowych” »