Czy aby tak dobrze jest kupić usługi internetowe wraz z telewizją?

Obecnie na rynku oferta dostawców internetu jest na tyle bogata, że musimy zastanowić się czego dokładnie potrzebujemy, żeby dokonać optymalnego wyboru.

Oferty różnią się między sobą przede wszystkim ilością dostępnych kanałów, a także możliwością dostępu do internetu. Dostawcy wciąż walczą o klienta także ceną. Jednakże, gdy gruntownie porównamy oferty, zauważymy, że różnice w abonamentach nie są wcale aż tak duże. Warto jednak poświęcić chwilę czasu, by uniknąć typowych pułapek.

Continue reading “Czy aby tak dobrze jest kupić usługi internetowe wraz z telewizją?” »

Odbiór mieszkań od dewelopera

Masz do odebrania nowy dom ,mieszkanie? Krąży nad Tobą widmo wad, niedoróbek tudzież ukrytych usterek? Zdaj się na firmę specjalizującą się w odbiorze mieszkań.
Pojawiająca się myśl rychłego wprowadzenia się do wyczekanego mieszkania bywa niezwykle obiecująca, mimo to nie możemy pozwolić, by radość, którą się upajamy była przeszkodą w obiektywnej ocenie lokalu, w którym mamy zamieszkać. Do odbioru mieszkania trzeba podejść wyjątkowo uważnie. Jeśli teraz dostrzeżemy i zgłosimy uwagi, unikniemy późniejszych kosztów za naprawy. Wyrównanie obitej czy też pękniętej ściany to spory wydatek

. Continue reading “Odbiór mieszkań od dewelopera” »

Techniczny odbiór lokalu i na co warto zwrócić uwagę?

Kupno mieszkania dla zdecydowanej części społeczeństwa bywa równoznaczne z podjęciem zobowiązania finansowego na długie lata. Ponadto marzy nam się, aby upragnione lokum oczarowało nas swym pięknem oraz by mieszkało się w nim bez problemów.

Continue reading “Techniczny odbiór lokalu i na co warto zwrócić uwagę?” »

Nowe mieszkanie – nie ciągle wszystko da się załatwić szybko, czasami należy się uzbroić w cierpliwość

Jeżeli zdecydujemy się na zakup swojego mieszkania, to z niecierpliwością spoglądamy na to, co dzieje się na placu budowy. Każda cegła, każdy wyższy poziom niesamowicie nas cieszy, a kiedy przychodzi do wykańczania wnętrza i nie widzimy, co się tam dzieje, rozpoczynamy się coraz mocniej niecierpliwić. Jednak prawda jest taka, że nawet wówczas kiedy robotnicy opuszczą już teren budowy, to oraz tak musi jeszcze minąć trochę czasu, zanim będziemy mieli szanse dostać klucze od swojego wymarzonego mieszkania oraz przystąpić do jego wykańczania w taki sposób, jak to sobie zawsze wyobrażaliśmy.

Continue reading “Nowe mieszkanie – nie ciągle wszystko da się załatwić szybko, czasami należy się uzbroić w cierpliwość” »