Rozwój technologii GSM przyspiesza w ostatnim czasie. Obecnie blisko 50% sprzedawanych telefonów to smartfony. Przoduje iphone, którego nowa odsłona zawsze przynosi rozgłos w mediach. Apple ma rzeszę fanatyków, którzy czekają często w długich kolejkach by nabyć Iphone’a w pierwszym dniu sprzedaży.

Mimo wysokich kosztów, produkty z jabłkiem sprzedają się wyśmienicie. Na tyle, że ucierpiał poważnie na tym pierwotny lider – nokia. Fińska firma przegapiła modę na smartfony, w wyniku tego bardzo szybko silnie odbiło się to na zyskach.

smartfony

Źródło: technibufallo.com

Sytuację wykorzystali azjatyccy producenci przykładowo samsung. Flagowy telefon Samsunga Galaxy znakomicie się sprzedaje, a i jego cena jest o wiele niższa niż ceny Iphona. Smartfon Samsunga oferuje sporo zaawansowanych opcji, często takich samych co Iphone.

HTC przedstawiło pierwszy smartfon z Windowsem i HTC Sense – inteligentnym interfejsem. Zamontowany w HD2 szeroki ekran pojemnościowy o przekątnej 4,3 cala umożliwia na wyświetlanie ostrego obrazu oraz proste przeglądanie stron internetowych i używanie z aplikacji. Dzięki temu projektowanie aplikacji na windows phone ma jeszcze większe możliwości.

To kolejny krok w stronę użytkowania telefonów. Okienkowy ekran 4,3 cala umożliwia pokazywanie atrakcyjnych wiadomości pogodowych z wykorzystaniem całego ekranu. HD2 może być modyfikowane w sposób najbardziej pasujący potrzebom właściciela poprzez ściąganie nowych programów.

Charakterystyczne jest to, że w najnowszych modelach smartfonów ekrany są coraz większe.

Bez zwłoki zobacz na stronie (http://www.timebutik.pl/) inne tego rodzaju posty. Tam również przeczytasz coś pasjonującego, ponieważ proponuje ona pokrewną problematykę.

Klawiatura zniknęła, teraz pokazywana jest na wyświetlaczu telefonu. Duże wyświetlacze umożliwiły na tworzenie userom wielu aplikacji jak prognozy pogody.

Również jakość aparatów, w które wyposażone są smartfony jest bardzo dobra. Najczęściej mają one po dziesięć megapikseli i wspaniałą jakość zdjęć.

Ogromna szybkość obliczeniowa w smartfonach umożliwiła tworzenie przeróżnych aplikacji.

By uzyskać następne informacje w tej kwestii wejdź do następnej witryny. Tam z pewnością zaintryguje Cię kompleksowa wiadomość.

Sprawiło to że powstała następna gałąź jaką jest development aplikacji mobilnych. Sporo firm chciałoby mieć własne aplikacje, by ściągnąć użytkowników. Mogą to być aplikacje takie jak opcja zamówienia taksówki, czy różnego rodzaju gry.

Źródło: jojomobile.eu