Wiele firm posyła swoich przedstawicieli na negocjacje lub spotkania służbowe – trzeba wtedy zagwarantować im zakwaterowanie i wyżywienie

Jeżeli posiadasz własny biznes i wyjazdy Twoich pracowników są ciągłe, masz możliwość pomyśleć o trwałej współpracy z wytypowanym przez Ciebie pensjonatem.

Continue reading “Wiele firm posyła swoich przedstawicieli na negocjacje lub spotkania służbowe – trzeba wtedy zagwarantować im zakwaterowanie i wyżywienie” »

Sale konferencyjne, jacuzzi, basen i restauracja to tylko kilka atrakcji, które znajdziemy w hotelu

Hotel to dzisiaj miejsce przeznaczone nie tylko na noclegi oraz odpoczynek po urlopu. Dzisiejsze hotele zapewniają wszystko, czego zapragnie podróżujący i nie tylko. W pokojach jest TV z kablówką, telefon, wszechstronna łazienka, barek, a na terenie całego kompleksu hotelowego mamy zwykle do dyspozycji darmowy Internet. Hotel to doskonałe miejsce na odpoczynek i regenerację sił, aczkolwiek nie tylko – aktualnie zakres tego, czego możemy oczekiwać po hotelach, mocno się rozszerzył.

Continue reading “Sale konferencyjne, jacuzzi, basen i restauracja to tylko kilka atrakcji, które znajdziemy w hotelu” »

Miejsca na uroczystości

Każdy z nas ma w swoim życiu mnóstwo okazji do imprezowania. Spotkania rodzinne, imprezy z kolegami z roku, potem wyjazdy z pracy, a także ta najważniejsza, czyli własny ślub- wszystkie potrzebują odpowiedniej oprawy. Jeszcze jakiś czas temu ludzie spotykali się w swoich domach. W trudnych czasach PRL-u nikomu nawet do głowy by nie przyszło, by urządzać chrzciny dziecka albo urodziny seniora rodu poza domem. Również wesela organizowano w gronie najbliższych w domach. Potem zaczęto korzystać z remiz lub świetlic, ale robiono tam jedynie wielkie zabawy, takie jak Sylwester, czy wymienione wcześniej wesele.

Continue reading “Miejsca na uroczystości” »

O czym pamiętać przygotowując się do ślubu i wesela? Jakie działania powinniśmy podjąć?

Wesele oraz ślub to wydarzenia niezwykle istotne dla wielu osób, dla niektórych urasta to do rangi zdarzenia najbardziej niesamowitego. Każda z tego rodzaju osób marzy, żeby móc wspominać tego rodzaju magiczne chwile, jako niesamowite, niepowtarzalne i wyjątkowe. Im bliżej terminu ślubu, napięcie jest coraz większe, emocje udzielają się wszystkim, ale przecież trzeba powstrzymać nerwy i zapanować nad każdym detalem.

Continue reading “O czym pamiętać przygotowując się do ślubu i wesela? Jakie działania powinniśmy podjąć?” »